999 rezultate për

bregu

Spektakël në Korçë, shënohen dy gola në 2 minuta në sfidën Skënderbeu-Luftëtari Sfidë spektakolarë ka nisur në stadiumin e Korcës teksa janë shënuar 2 gola për 2 minuta. Të parët që kaluan në avanataz
Lë jashtë Patozin, Bregun dhe Boden, kush janë propozimet e Bashës Ditën e nesërme, PD do të votojë Këshillin e ri Kombëtar. Vetë Basha ka bërë dia propozime, ku vihet re se ka rikth
Bregu mbushet me balena të ngordhura, mbetet mister tragjedia në Zelandë Një ngjarje e rëndë ka zgjuar tërë pikëllim Zelandën e re ditën e sotme. Një tufë e madhe balenash pilot janë gjetur
Si rrallëherë, vajza e Majlinda Bregut tregohet bujare me dekoltenë Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Komentet lumë, vajza e Majlinda Bregut tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Heroi Bregu, Skënderbeu fiton minimalisht ndaj Flamurtarit Skënderbeu ka mposhtur Flamurtarin me rezultatin 1-0 në takimin e vlefshëm për javën e 13 të Kategorisë Superiore. Goli
E veshur e tëra me lëkurë gjarpri, vajza e Majlinda Bregut trullos publikun (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Tornadoja kërcënon bregun, pamjet apokaliptike tmerrojnë kalimtarët (VIDEO) Një tornado gjigante ka rrezikuar seriozisht bregun në Korsikë, Pointe de la Chiappa, në jug të ishullit. Tornado me
“B**hë e bukur”, fansat reagojnë pas fotove shpërthyese të vajzës së Majlinda Bregut Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
"Humbje kohe!", Grida Duma sulmon Jozefina Topallin dhe Majlinda Bregun Deputetja e PD-së, Grida Duma së fundmi ka qënë e ftuar në një emision televiziv ku ndër të tjera është pyetur edhe në l
Fotot e ndryshimit, si u transformua Bregu i Lumit (FOTO LAJM) Qytetarët që jetojnë pranë zonës së njohur si Bregu i Lumit kanë shpëtuar tashmë prej përmbytjeve që pësonin thuajse pas
E pazakontë, bregu i Karpenit mbushet me peshq të ngordhur (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në bregdetin e Karpenit. Bëhet fjalë për qindra peshq të ngordhur që kanë dalë në
E qepi gojën për Xhisielën, Majlinda Bregu reagon me tërbim ndaj një postimi në Facebook Majlinda Bregu nuk ka bërë asnjë reagim publik në lidhje me cështjen që po gëlon me të drejtë në media. Xhisiela e d
Ndezi Tiranën me fishekzjarre, dalin fotot nga festa e vajzës së Majlinda Bregut Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Momentet e tmerrit kur cunami godet bregun pas tërmetit 7.7 ballë (VIDEO) Agjencia e Gjeofizikës në Indonezi ka konfirmuar se tërmeti i së premtes ka shkaktuar një cunam, raporton Associated Pre
Kur Majlinda Bregu ishte demokrate e flaktë: Në rresht, po vjen doktori! (FOTO LAJM) Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu duket se ka qenë më e preokupuara në organizimin e mitingut 20-minutësh të Partis
Kastrioti-Skënderbeu/ Kryevepër e Bregut, shënon nga faulli Luhet sot në Fushëkrujë, testi i dytë në Superligë për skuadrën e Orges Shehit. Skënderbeu dhe Kastrioti do të përballen
Transformohet i gjithë blloku i banimit prej 57 hektarësh nga Alliasi deri në Bregun e Lumit Deri para pak muajsh e gjithë zona përreth rrugës “Njazi Meka” në Njësinë nr.4 konsiderohej si një lagje e dorës së dytë
Sa lek duhet të ketë i dashuri jot? Vajza e Majlinda Bregut çudit me përgjigjen Vajza e ish-deputetes së PD, Majlinda Bregu, Kejda Ajazi është një ndër vajzat më të komentuara në mëdian rozë në Shqipë
Tmerrohen pushuesit në Dhërmi, peshkaqeni ‘vizitor’ i papritur afër bregut (VIDEO) Dhjetëra pushues në Drimadhë janë tmerruar, pasi në breg është shfaqur një peshkaqen. Nga video e mëposhtme, peshkaqe