999 rezultate për

bregu

"13 vite më parë", Majlinda Bregu publikon papritur këtë kujtim (FOTO LAJM) Majlinda Bregu njihet si një ndër figurat e njohura të politikës që kujdeset vazhdimisht për imazhin e saj. Majlinda
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM) Tashmë vajza e Majlinda Bregut është jo pak e njohur për mediat rozë. Ajo është diskutuar mjaft si për jetën e saj pr
Drejtori i OFL u kap me korrupsion, zbulohet kush e zëvëndëson Në krye të OFL, është emëruar Hekuran Bregu. Bregu është një oficer me eksperiencë ne hetimin e krimeve të renda dhe në
Doli të bënte stërvitje, moti i keq i merr jetën 61 vjeçarit në Itali Moti i keq që goditi provincën e Varese, Itali, të Enjten, veçanërisht në Luvinate, la pas një të vdekur dhe të paktën s
Luftëtarin e braktis trajneri, Bregu sërish në Superiore! Merkato është drejt fundit dhe ende Dejvi Bregu nuk ka vendosur se ku do ta vijojë karrierën. Tirana e tentoi pak kohë m
Bregu: Të hapen pikat kufitare të Ballkanit Perëndimor, kursehen miliona euro “Nëse do të kishim më shumë pika të përbashkëta të kalimit kufitar dhe nëse ato do të punonin 24 orë në 7 ditë, me lehtë
Fenomeni i çuditshëm, bregu i detit në Greqi mbushet me shkumë Goditja që cikloni po sjell në Greqi ka shkaktuar alarm te banorët. Në një fshat bregdetar në Itakë, një nga tre ishu
Prishtina nuk ndalet, pas Sabien Lilajt pranë firmës me Dejvi Bregun Prishtina është duke bërë një merkato të bujshme në këtë dritare transferimesh. Bardheblutë siguruan firmën e një lojtar
Më e bukur se të gjithë fëmijët e politikanëve, vajza e Majlinda Bregut mban "fronin" Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Bregu: Për herë të parë këtë vit partitë politike listohen si më të korruptuarat Një nga gjetjet kryesore të Barometrit për Ballkanin ishte perceptimi i qytetarëve në rajon mbi korrupsionin. Këtë vit 8
Majlinda Bregu nuk njihet, e dobësuar dhe me veshje sportive (FOTO LAJM) Prej vitesh e angazhuar me punë në Sarajevë, ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, shihet rrallë në kryeq
"Zhduket" Kejda, çfarë po ndodh me vajzën bukuroshe të Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të
Nuk është për t’u mburrur! Ja për çfarë e përdorim më shumë internetin Interneti në Ballkanin Perëndimor përdoret gjerësisht për qëllime komunikimi veçanërisht duke përdorur mediat sociale!
Festoi ditëlindjen, e bija surprizon Majlinda Bregun (FOTO LAJM) Ish-deputetja e njohur, Majlinda Bregu festoi ditëlindjes. Në këtë ditë të veçantë, e bija, Kejsa e ka surprizuar Majlin
Video e Salomon Kalou vendos në rrezik rifillimin e Bundesligës (VIDEO) Futbolli gjerman po priste me ankth vendimin e Kancelares Angele Merkel për t’i ndezur dritën jeshile rifillimit të sezo
Lidhja me Fullanin bëri bujë, a është në një marrëdhënie vajza e Mailinda Bregut? (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe tërheq shum
Drogba ofron spitalin e tij në Bregun e Fildishtë për të luftuar koronavirusin Didier Drogba ka ofruar shërbimet e spitalit të tij në Bregun e Fildishtë për të ndihmuar në luftën kundër koronavirusit
Didier Drogba ndihmoi për të ndaluar luftën civile në vendin e tij Ishte data 8 tetor e vitit 2005. Matematika e kualifikimit për Kupën e Botës “Gjermania 2006” ishte e thjeshtë. Një f
Brenda shtëpisë moderne të Majlinda Bregut, e bija publikon pamje nga "orari i pushimit" (VIDEO) Marrëdhënia e Majlinda Bregut me të bijën është prej kohësh pjesë e medias ku shpeshherë kanë folur publikisht për njëra
Bregu: Ishim në një formë të mirë, në këto kohë as femrat nuk po na afrohen Sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu ka udhëtuar drejt familjes së tij në Vlorë, në këto ditë izolimi, ndërsa në një lidh