999 rezultate për

bregdetin

Nuk ka paqe, një tjetër uragan i fuqishëm pritet të zbarkojë në bregdetin e SHBA-së Një uragan i fuqishëm është nisur drejt Bregut të Gjirit të SHBA-së, i cili ende nuk është rimëkëmbur nga stuhia e fundi
Joshëse në bikini, Erjona Sulejmani dhuron spektakël në bregdetin italian (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar të Zvicrës, Erjona Sulejmani, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale s
Gjendet një person i pajetë në bregdetin e Vlorës, dyshimet e para Një tjetër person është gjetur i pajetë në plazhet e Vlorës. Viktima dyshohet të jetë mbytur në zonën e plazhit të V
Surprizë e pakëndshme! Plazhet pushtohen nga retë, pushuesit braktisin bregdetin Pushuesit në bregdetin e Shqipërisë nuk po gjejne rehat me motin. Edhe pse dita nisi me mot të kthjellët në bregdet,
Dorë për dorë në bregdetin Shqiptarë, ku po pushojnë prindërit e Rita Orës (FOTO LAJM) Situata alarmante e koronavirusit ka vështirësuar të shkuarit në pushime, duket se për familjen Ora kjo nuk përbën një p
Mbytet pushuesi 34 vjeçar në bregdetin e Shëngjinit Një 34 vjeçar është mbytur në bregdetin e Shëngjinit. Trupi i 34 vjeçarit është pikasur nga pushuesit në plazh. N
Një tjetër pushuese mbytet në bregdetin shqiptar Një tjetër pushues është mbytur në det ditën e sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 13 të qytetit të Dur
Keni planifikuar pushime këtë fundjavë? Si do të mbajë moti Pavarësisht pandemisë, një pjesë e mirë e shqiptarëve zgjedhin bregdetin gjatë fundjavave për të hequr lodhjen e ditëve
Futet për t'u larë, pushuesi në Shëngjin mbytet në det Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit pasditën e sotme. Mësohet se një pushues është mbytur. I mo
IKMT në aksion, gati shembja e objekteve në bregdetin e Tales Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje në bregdetin e Tale
Gjendet kufoma e një 37-vjeçari në bregdetin e Durrësit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Trupi i pajetë i një 37-vjeçari është konstatuar pak orë më parë në bregun e d
Policia shkul çadrat në bregdetin e Durësit, gjobiten pronarët Policia e Durrësit ka shkulur me forcë, çadrat dhe shezlongët që ishin vendosur në breg të detit si dhe ka gobitur prona
Më bukur nga të gjithë bregdetin e Shqipërisë po e shijon Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja e njohur, Anxhelina ka treguar se ka vendosur ta kalojë karantinën në Shqipëri pranë njerëz
Thyen rregullat me "të dyja këmbët", VIP-at shqiptarë që "ndërruan" karantinën me bregdetin (FOTO LAJM) Koronavirusi ka shkaktuar pandemi në të gjithë botën. Qeveria shqiptare nuk e ka lejuar ende frekuentimin e plazheve
Ulje drastike temperaturash, si pritet të jetë moti nesër Ditën e diel, moti në vend parashikohet me vranësira mesatare e të dendura përgjatë lindjes. Gjatë ditës do të bëhen
DETAJET/ 'Shqiponjat', dronë e 10 qen antidrogë blinduan bregdetin e Durrësit Policia e Shtetit ka dhënë informacion zyrtar lidhur me kontrollin e zhvilluar sot në Portin e Durrësit, duke sqaruar se
Tërmet i fortë trondit Rodosin dhe bregdetin turk Një tërmet me magnitudë 4.4 Rihter tronditi Rodos dhe bregdetin turk në orën 12:06 pas mesnatës në zonën detare midis Ro
Një krijesë gjigande del në bregdetin e Vlorës, banorët nuk i besojnë syve (FOTO LAJM) Është gjetur e ngordhur mëngjesin e sotëm në zonën e Plazhit të vjetër në Vlorë një breshkë deti gjigande. Breshka, e
VLORË/ Pushuesit nuk ndalen, plazh edhe në shtator Të huaj po e çojnë përtej shtatorit sezonin turistik në bregdetin shqiptar duke e kthyer në një destinacion për pushime
Pamje të frikshme, tragjedia e madhe që ka shkaktuar uragani në SHBA (FOTO LAJM) Me një shpejtësi 185 km në orë, Uragani Dorian goditi bregdetin Juglindor të Shteteve të Bashkuara me erë dhe shira të f