999 rezultate për

bregdet

Mungesa e rojeve bregdetare, 3 persona rrezikojnë të vdesin Ndërkohë që sezoni turistik ka filluar, masat e sigurisë në plazh lenë për të dëshiruar. Ditën e sotme tre persona ka
Çdo fundjavë kosovarët presin me orë në kufi për të shkuar në bregdetin shqiptar Protestat që po zhvillohen nga opozita në Shqipëri, nuk po u pengojnë turistëve nga Kosova. Pjesa më e pëlqyer për nj
Provokon përsëri, Flaka Krelani shfaq format në bregdet (FOTO LAJM) Flaka Krelani dinë si të qëndroj në qendër të vëmendjes. Ajo mjaft shpesh kujdeset t’i tregojë linjat e saj joshëse n
Rrikthehet shiu, mos harroni të merrni çadrën Dita e sotme pritet të ketë rreshje të dobëta shiu në të gjithë vendin. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit
Si do të jetë moti për sot? (FOTO LAJM) Sot (e shtunë dt.01) priten reshje të dobëta (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Ekziston mundë
Më në fund diell, si do të jetë moti sot Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit RESHJET Priten reshje të dobëta.
Moti për nesër (TABELA) Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit RESHJET Nesër (e premte dt.31)
Si do të jetë moti nesër në Shqipëri Nesër (e enjte dt.30) priten reshje të dobëta, përveç qarqeve Shkodër dhe Lezhë, ku reshjet do të jenë intensive dhe të
U akuzua për tjetërsim pronash në bregdet, gjykata liron biznesmenin nga Vlora Gjykata e Vlorës ka ndryshuar masën e sigurisë për biznesmenin Pëllumb Petritaj, 54-vjeç. Petritaj, i arrestuar 7 mua
Jemi në maj por sot priten reshje bore në Shqipëri Dita e hënë pritet të mbetet nën ndikimin e masave ajrore më të ftohta e të paqëndrueshme. Moti do të jetë kryesisht i v
"Çmenden" çmimet e apartamenteve në bregdet, arrijnë deri 3,000 euro/m² në Sarandë Pranvera është sezoni më intensiv i punës për agjencitë e pasurive të paluajtshme veçanërisht, ato që janë të fokusuara
Shpëtohet gomonia me 50 emigrantë nga Forcat e Armatosura (VIDEO) Anija “Butrinti”, e Forces Detare, me mision ne detin Egje, gjate patrullimit ne zonen e saj te operacionit, mbremjen e
Erëra të forta pushtojnë bregdetin, Drejtoria detare bën apel për kujdes Drejtoria Detare ka bërë të ditur se bregdeti shqiptar do të përfshihet nga rryma të frota ere dhe moti do të përkeqësoh
Niseni javën duke lexuar motin Fillimi i javës përpara, ashtu si edhe fundjava që lamë pas, pritet të jetë pa reshje shiu dhe temperatura pranverore.
Elita poston foto me Zërin, nënë e përkushtuar (FOTO LAJM) Elita Rudi duket se po shijon në maksimum muajt e parë nën statusin e nënës duke iu dedikuar djalit me kohë të plotë.
Shqiptarët nisin plazhin, qindra pushues dynden në bregdet Sezoni i plazhit nisi këtë të dielë jo zyrtarisht në të gjihë bregdetin shqiptar nga veriu në jug ku pushuesit ishin të
Ministri grek: Zgjerimi i vijës bregdetare edhe me Shqipërinë prioritetet i Cipras Ministri i Jashtëm grek, Jorgos Katrugalos në një intervistë për Real Fm, ka folur ndër të tjera edhe për marrdhëniet me
Erëra të forta do pushtojnë bregdetin, Drejtoria Detare thirrje të merren masa Pavarsisht ardhjes se stines se pranveres, me daten 12-13 Mars moti do te perkeqesohet. Bregdeti yne do te perfshihe
Shtrëngoni fort palltot, acari pushton Shqipërinë nesër Temperatura në minus edhe në bregdet. Moti gjatë natës së sotme dhe nesër do to të jetë i acartë në të gjithë Shqipër
Borë në Tiranë? Temperaturat zbresin në minus Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit të shtunën dhe të dielën priten reshje në të gjithë Shqi