999 rezultate për

breg

Ceremoni në bregdet, Jonida dhe Besniku kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në mart
Merkel publikoi foto me Ramën, demokratja shqiptare që bëri "like" e para (FOTO LAJM) Kancelarja gjermane Angela Merkel pas takimit me kryeministrin Edi Rama ka publikuar një foto në Instagram, ku tregoi s
VLORË/ Pushuesit nuk ndalen, plazh edhe në shtator Të huaj po e çojnë përtej shtatorit sezonin turistik në bregdetin shqiptar duke e kthyer në një destinacion për pushime
Pamje të frikshme, tragjedia e madhe që ka shkaktuar uragani në SHBA (FOTO LAJM) Me një shpejtësi 185 km në orë, Uragani Dorian goditi bregdetin Juglindor të Shteteve të Bashkuara me erë dhe shira të f
Fabregas zbulon prapaskenën: Reali më kërkoi dy herë Mesfushori i Monakos, Cesc Fabregas, ka zbuluar se Real Madridi u përpoq ta nënshkruante dy herë në karrierën e tij.
Bregu: 1/.3 e popullsisë së Ballkanit është larguar gjatë pesë viteve të fundit, të mos vonohen negociatat Bled - “BE do të jetë gjithnjë një biznes i papërfunduar pa Ballkanin Perëndimor. Vonesat dhe shtyrja e vendimit për të
Bregu tund rrjetën e Laçit, Skënderbeu gjen menjëherë ekuilibrat (VIDEO) Po luhet në stadiumin "Laçi" takimi mes kurbinasve dhe Skënderbeut. Një takim i vlefshëm për javën e dytë të Kategorisë
Temperatura të larta në gjithë vendin, si pritet të jetë moti nesër Parashikimi sipas IGJEUM, e martë, 27 gusht 2019: RESHJET Nesër (e martë, dt.27) priten reshje të dobëta në qarqe
Erik Fullani e tradhëtoi, reagon vajza e Majlinda Bregut: S’më bën dot askush që të heq dorë (FOTO LAJM) Ajo nuk kishte reaguar pas lajmit se ish i dashuri i saj Erik Fulllani u fotografua duke u puthur me një vajzë tjetër. P
Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot Sot priten reshje të dobëta shiu në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë, Elbasan dhe Fier, ndërsa në qarqet e tjera do t
Rrufe të frikshme në Durrës (FOTO LAJM) Qyteti bregdetar i Durrësit është përfshirë në orët e para të mëngjesit të sotëm nga një mot me shi. Qindra shkarkesa
Delfini i vogël del në breg më vrima në trup dhe gojën e gjakosur (FOTO LAJM) Ngordhja e një delfini të vogël në Australinë e Jugut është rrethuar nga misteri. Kjo pasi gjitari i vogël i detit ka
Pamje nga shembja e lokalit të Kokëdhimës, IKMT: Objekti rreth 2 mijë metër katror rezulton pa leje (FOTO & VIDEO) Forca të shumta të IKMT-së dhe të policisë kanë nisur aksionin mëngjesin e sotëm për të shembur bar-restorant “Panorma”
Rriten temperaturat, si do të jetë moti sot Ditën e sotme nuk priten reshje shiu si dhe tempreraturat do të vijojnë të jenë të larta. TEMPERATURAT Temperatura
Alarmi SOS, shpëtohen 7 turistë në Durrës Roja bregdetare kanë shpëtuar 7 turistë që rrezikonin të mbyteshin në ujërat e Detit Adriatik, në Durrës mbrëmjen e sotm
"Martesa" e së bijës mbushi rrjetin, reagon Majlinda Bregu (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u përfol në media se vajza e Majlinda Bregut, Kejda i ka dhënë fund beqarisë me Erik Fullanin. Shkak u b
Panik në Borsh, skafi merr flakë pak metra larg bregut (VIDEO) Një skaf është përfshirë nga flakët gjatë mesditës së sotme në plazhin e Borshit duke shkaktuar kuriozitetin e pushuesve
Panik në Borsh, skafi merr flakë pak metra larg bregut (VIDEO) Një skaf është përfshirë nga flakët gjatë mesditës së sotme në plazhin e Borshit duke shkaktuar kuriozitetin e pushuesve
Edi Rama "zhvesh" edhe Lindën, publikon foton me rroba banje në breg të detit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vijon që të qëndrojë në Jug të vendit, së bashku me familjen e tij. Gjatë ditës së sotme Rama ka p
Plane për fundjavën, mësoni si do të jetë moti sot dhe në vazhdim Në vend po ushtron ndikimin vala e të nxehtit që do të arrijë kulmin e saj gjatë së dielës dhe deri ditën e martë. Në or