999 rezultate për

brecani

Këngëtarja zbulon të pathëna nga dasma e vajzës së Berishës, a kërceu ish-kryeministri? Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka zbuluar sot detaje të pathëna nga dasma e vajzës së ish kryeministrit Sali Berish
"Kam frikë vetëm një njeri në Shqipëri, të ekzekuton": Çfarë tha Lul Berisha në momentin e arrestimit Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit Erzen Breçani tha në emisionin Opinion se sekuestrimi i pronave që synon OFL
Këngëtarja shqiptare: Prindërit kishin frikë se do ngelesha pa martuar Këtë të mërkurë, e ftuar në ‘Soiree’ nga Jonida Shehu në Top Channel ishte Fatmira Breçani, një ndër këngëtaret më të nj
Mbesa e Fatmira Breçanit qenka sozi e Jona Spahiut dhe s'do i besoni syve (FOTO LAJM) Jona Spahiu është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të showbizit shqiptar dhe ka rënë në sy që në fillimet e saj në e
"Çfarë ngjyre i ke mbathjet?", Fatmira Breçani vë duart në kokë nga pyetja e Kejvinës Të ftuar në edicionin special të festave në emisionin “Xing me Ermalin” kanë qënë një grup artistësh shumë të njohur shq
Erzen Breçani tregon se biseda e Babales ishte e stisur Me personave që kanë rënë në rjetën e përgjimeve të prokurorisë që zhvillonte hetime për dosjen “Babale”, është dhe ish-
Zbardhet përgjimi në rastin Babale, del një bisedë e Erzen Breçanit Me personave që kanë rënë në rjetën e përgjimeve të prokurorisë që zhvillonte hetime për dosjen “Babale”, është dhe ish-
Gjendet në makinën e krimit djali i çiftit të ekzekutuar në Shkodër Ditën e sotme një vrasje e dyfishtë ka ndodhur që në orët e para të mëngjesit në Shkodër. Burrë e grua janë gjetur t
Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen xhelozinë mes kolegëve Ajo është një nga këngëtaret më të kërkuara jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë saj. Fatmira Breçani ishte e ftuar në
Del videoja, tufa me dollarë në dasmën ku ishte edhe djali i Sali Berishës (VIDEO) Një video e postuar në Facebook nga faqja Malësi e Madhe nga një gëzim familjar ku hidhen tufa parash ka nxjerrë në pah
Këndoi në dasmën e Argitës, por këngëtarja e preferuar e Berishës nuk refuzon as dasmën e Gregut Këngëtarja tropojane e muzikës popullore Fatmira Breçani ka qenë e fatmirftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin oktapod t
Erzen Breçani: Ja si e arrestova dy herë Shullazin Ish-nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani ka rrëfyer në "Opinion" se si e ka arrestuar Emiljano Shullazin dy
Gjykata rikthen në detyrë ish-nëndrejtorin e Policisë së Tiranës Gjykata ka rikthyer sërish në detyrë ish-nëndrejtorin e Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, në po të njëjtën pozicion dh
Breçani-Ramës: Në zgjedhjet e 2013 Shullazi rrinte në makinën e Tahirit Ish-zv.Drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani i është përgjigjur kryeministrit Rama pas akuzave të tij se ka përd
Breçani: Në Lazarat gratë qëllojnë me armë si burrat Ish-nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, i cili ka hyrë më shumë se 15 herë në Lazarat, tregon se cilat jan
Hetimi parlamentar për policinë Komisioni Hetimor për lëvizjet në polici ka vijuar edhe sot punën për dëgjimin e disa personave, mes të cilëve edhe ish-
Breçani: Sindikata nuk po mbron policët e shkarkuar Ish-numri dy i policisë së Tiranës Erzen Breçani kriktikoi sot ashpër sindikatën e policisë. Në një deklaratë për mediat
Shkarkohet sërish Erzen Breçani Zv.drejtori i Rendit dhe Sigurisë së Dibrës, Erzen Breçani është shkarkuar për të dytën herë brenda një muaji. Burime
Burgaj pezullon emërimin e Hysenajt si zv.drejtor i Policisë së Tiranës Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Hysni Burgaj ka pezulluar vendimin për emërimin e Arben Hysenit në postin e zv/drejt
Policia Tiranës, Hysenaj zëvendëson Erzen Breçanin Ndryshimi i qeverisë shoqërohet edhe me lëvizje të reja në strukturat e policisë. Kështu drejtori i Përgjithshëm i Po