999 rezultate për

break

Chris Brown konfirmon datat e turneut të tij Chris Brown ka konfirmuar turneun e tij të ri. Ylli i muzikës R&B ka konfirmuar turneun “Heartbreak on a Full Moon” në b
Janet Jackson anulon turneun për shkak të operacionit Një operacion është bërë shkak për zhvendosjen e datave të turneut të Janet Jackson. Për të gjithë fansat e saj të cilët
"Take a Break", si të fshehësh ish-in në Facebook Facebook duket se kohët e fundit ofron dhe një opsion i cili do ju vijë në ndihmë të cilët sapo kanë lënë pas një lidhje
Breaking News / Albania is threatened by terrorism Following the information received by the police regarding terrorist attack, the government decided to immediately taken
Si ky asistim nuk keni parë deri më sot (VIDEO) Një super aksion dhe përgatitje spektakolare e pozicionit për gol të Masaki Chugo nga skuadra e Tokyo Verdy duke pasuar
Godet me raketë arbitrin, skualifikohet tenisti (VIDEO) Gjestet anti-sportive janë përherë të shëmtuar. Kjo ndodhi edhe në turneut e tenisit në Charlotesville. Në fushë Darian
Ariana Grande sjell “Break Free” (VIDEO) Këngëtarja Ariana Grande ka treguar në videon e fundit se është me të vërtetë e fuqishme. 21 vjeçarja ka publikuar video
Berisha attacks Rama and Meta over universities closure Through a status shared on Facebook, the former prime minister, Sali Berisha says that he favors the punishment of those
Legalization process, 10 officials sued for breaking the law The former head of Agency of Legalization in Elbasan and 9 other people have caused a huge financial damage to the state
Novak Djokoviç fiton indian Wells, mund Roger Federer Novak Djokovic fitoi për herë të tretë mastersin e Indian Wells duke mundur pas një finale të jashtëzakonshme, Roger Fed
Drenova prison-break: 3 fugitives have allegedly crossed into Greece The three fugitives from a high-security prison in Drenova of Korca have allegedly crossed the Albanian border. Reiz Ha
Feston golin duke kërcyer breakdance (VIDEO) Në ndeshjen mes klubit të Tijuanas dhe Firpos, mesfushori e Fidel Martinez feston sipas menyrës së tij shënimin e golit.
6-vjeçarja që mahnit publikun (VIDEO) Terra, një vajzë 6-vjeçare ka mahnitur publikun në një kompeticion kërcimi në rrymën break-dance në Paris. Me lëvizje
Premiera e "Breaking Dawn", aktorët në tapetin e kuq (FOTO-LAJM) ‘Breaking Dawn, Part 2’, kapitulli i fundit i sagës romantike-vampireske e ‘Twilight’ tashmë i është zbuluar publikut. K
Negotiator: No information about break in dialogue Belgrade negotiator in the Kosovo talks Borislav Stefanovic stated on Monday that he had no information about a possible
Kosovo Albanians expect pause in dialogue Pristina's negotiator in the ongping Kosovo dialogue has said that the talks might be temporarily suspended in early spr
Twilight Saga Breaking Dawn, filmi që po thyen rekordet Episodi i fundit i sagës “Twilight” i cili pati premierën fundjavën e shkuar në kinematë e të gjithë botës, “Breaking Da
Thaci: The highway, open the borders and break the barriers Kosovo’s Prime-Minister Hashim Thaci, in his speech at the inauguration’s ceremony of Vermice-Merdare, where by now ente
Daily: Breakdown of Bosnia option for RS president Sarajevo-based daily Dnevni avaz claims that Republic of Srpska (RS) President Milorad Dodik has said that even a breakd
Një djalosh kërkon të godasë arbitrin (VIDEO) Nuk reshtin së ndodhuri çuditë në kontinentin e largët të Azisë ku në një ndeshje futbolli arbitri është bërë shenjestër