999 rezultate për

brazilianin

United i jep të dy, Martialin dhe Darmianin për brazilianin e Juves Një mardhënie e mirë mund të nisë në merkaton e verës midis dy klubeve United dhe Juventus. Dy gjigantët janë duke n
Interi tërheq interesimin për brazilianin Bernard Interi përfundimisht nuk është më i interesuar më për Bernardin. Lojtari i Shakhtar Donetsk, Bernard mbetet pa kontra
Mourinho mesa duket u mësua keq me lojtarët e Chelseat, pas Maticit dëshiron dhe magjikun Mourinho së fundmi ka filluar të ngulë këmbë për brazilianin e Chelseat Willianin që ta transferojë në “Old Trafford” gj
Ndryshim planesh për Interin, bën gati planin për brazilianin Objektiva të reja për Interin në merkato, Bernard është objektivi kryesor i Interit për merkaton e verës. Kontrata e
Tre skuadrat italiane hidhen në sulm për brazilianin e Lazios Ylli brazilian i Lazio-s Felipe Anderson në verë do të largohet nga Lazio, pasi edhe vendin e startuesit nuk e ka të gar
Llastohet Roma, kërkon 100 mln për Alissonin Sipas medieve italiane, Roma po nuk dëshiron ta lë të lirë Alissonin të largohet drejt Liverpoolit. Roma ka pasur gjithm
Festimi tek goli i tretë, Ronaldo i fut gishtin Marcelos (VIDEO) Reali i Madridit mposhti ditën e sotme Valencian në “Mestalla” me rezultatin 1-4. Por ky nuk është lajmi i vetëm. Më
Rakitic ende e dëshiron brazilianin tek Barça: Nuk dua të gënjej, do e pëlqeja që Neymari të ishte këtu Mesfushori kroat Ivan Rakitic dëshiron ende që Neymari të kishte ndenjur tek Barcelona. Sulmuesi brazilian, Neymar Jr
Tifozët madrilen nuk kanë dyshime, duan vetëm Harry Kane Harry Kane projektohet si galaktiku i preferuar nga tifozët e Realit të Madridit për pjesën e dytë të këtij sezoni.
Lufta e krijuar për Sandron mund ta largojë brazilianin nga italian që në janar Sipas të përditshmes Daily Record, Jose Mourinho ka shënjestruar 26-vjeçarin brazilian si pjesë e një ideje të shpenzime
Juventus e gjen në Spanjë zëvendësuesin e Alex Sandros, madje edhe më të mirë Juvenutusi së fundmi ka shfaqur interesim për Jose Luis Gayan e Valencias. Spanjolli shikohet si zëvendësues i Alex S
Lojtarët e Barcelonës kërkojnë me patjetër transferimin e Coutinhos Gazeta katalunase ‘Sport’ i ka kushtuar faqen e parë brazilianit, i cili gjatë verës shprehi hapur dëshirën për kalimi t
Tre gjigandët anglezë në luftë për yllin e Shakhtarit Liverpool ka hyrë në garë për brazilianin e talentuar të Shakhtar, Bernard Trajneri gjerman, Jurgen Klopp ka kërkuar
Barcelona arrin marrëveshjen me brazilianin Pas interesit për Coutinho dhe Dembele, për të cilët nuk ka arritur ende një marrëveshje, klubi ka kompletuar transferim
Liverpool ndryshon mendje: Paguani dhe merre Coutinhon Liverpool i ka hapur derën largimit të tyllit të tyre Phelippe Coutinho. Britanikët kanë një kush për cilin do ekip
Coutinho ka një lajm të mirë për tifozët e gjigantit spanjoll Barcelona gjithnjë e më shumë është optimiste për të arritur marrëveshje me Liverpoolin, për brazilianin Philippe Coutin
PSG ofertë për Neymarin Barcelonës, por jo thyerje klauzole PSG kanë nisur zyrtarisht ofertën e tyre ndaj katalanasve. Ndryshe nga çfarë u përfol ata nuk kanë ofruar 222 milion
Barcelona është në Londër që Liverpooli të dorëzojë Coutinhon Sport pohon se FC Barcelona do të përpiqet për të mbyllur rekrutimin e Philippe Coutinho në orët e ardhshme. "Barca
Chelsea arrin marrveshjen me lojtarin e Realit Chelse dhe Real Madrid kanë rënë dakord për transferimin e Danilos. Lojtari ka preferuar destinacionin Londër dhe për
PSG e ndjen se po dështon për Mbappe, bën gati planin B PSG dhe Mbappe ndoshta nuk do të bashkohen kurrë bashkë. Naser El-Khelafi po përgatitet për këtë gjë. Sipas L'EQUIPE