999 rezultate për

brazilianin

Chelsea kalon përsëri në avantazh përballë Lille (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me barazimin 1-1, Chelsea ka arritur të kalojë përsësi në avantazh në pjesën e dytë me bra
Coutinho dyfishon për Bayern (VIDEO) Bayern Munich ka dyfishuar shifrat në transfertën ndaj Paderborn. Është Philipe Coutinho i cili realizoi në minutën
Neymar kërkon 175 milionë euro, Reali nis zyrtarisht negociatat me brazilianin Real Madrid është gati të bëjë një çmenduri për të siguruar Nejmar nga radhët e PSG dhe për të fituar duelin e merkatos
Barcelona nuk dorëzohet për Neymar, bën tjetër ofertë Neymar dëshiron të kthehet te Barcelona dhe Paris Saint Germain nuk ka ndërmend të bëjë rezistencë, por ka vënë si kusht
Neymar "trondit" PSG-në, kampionët kërcënojnë brazilianin Sikur të mos mjaftonte mjegullnaja e së ardhmes së tij, Neymar Jr mund të përballet me vendime ekstreme. Një gjë të
Leonardo kërkon brazilianin e Juventusit të PSG-ja E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P
Chelsea nuk e lëshon brazilianin, refuzon ofertat nga Barcelona dhe Atletico Chelsea ka marrë ofertë nga Barcelona dhe Atletico Madridi për mesfushorin Willian. 35 milionë funte është çmimi që k
Barcelona përgatit 35 milion euro për brazilianin e Chelsea-t Barcelona i është rikthyer dhe njer interesimit për Willian. Sipas presigjozes "The Sun", katalanasit po përgatitin një
10 skuadra në sulm për brazilianin Ankand ndërkombëtar pritet të nisë për yllin e Atletico Paranaense, mesfushorin brazilian Bruno Guimaraes. Referuar të p
Costa drejt largimit nga Juventusi, ofertat nuk mungojnë për brazilianin Douglas Costa është pranë largimit nga Juventusi. Braziliani i cili erdhi me shumë bujë në vitin 2017 nga Bayern Munich
Neymarin nuk e duan në Paris: Unë do të shisja brazilianin, jo Mbappe Ish-futbollisti francez, Christophe Dugarry ka folur për kanalin "RMC Sport". Ai ka folur për klubin e PSG-së duke dekl
"Çmendet" PSG, ofron 90 milion euro për brazilianin e Napolit Paris Saint Germain nuk di të ndalet. Kampionët francezë duan të transferojnë mesfushorin e Napolit Allan, teksa janë të
Inter mendon për Malcom Inter është hedhur në sulm për Malcom. Brazilani i cili u transferua te Barcelona verën e kaluar ka zhvilluar vetëm 8 nd
Chelsea ofron 100 milionë euro për mesfushorin e Barcelonës Chelsea është e gatshme të ofrojë plot 100 milionë euro për brazilianin e Barcelonës, Philippe Coutinho. Forma që po kal
PSG shigjeton yllin e Napolit PSG është në kërkim të një mesfushori cilësor ku me shumë mundësi Rabiot do të largohet. Së fundmi klubi nga kryeqyteti
United i "rrëmben" Barçës sulmuesin e Chelseas Barcelona prej ditësh është në kërkim të mesfushorit të avancuar Willian që luan për Chelsean por edhe pse ka parashtrua
Super Alisson, pritje spektakolare në stërvitje (VIDEO) Portieri brazilian, Alisson Becker është transferuar te Liverpooli dhe tashmë ka filluar menjëherë nga puna. Ish-por
United fiton garën me City-n për brazilianin Fred Manchester United është pranë transferimit të mesfushorit brazilian, Fred për të cilin interesohej edhe Machester City.
Gjykata zviceriane jep dënimin për shqiptarët që vranë brazilianin Me thika dhe sende të tjera metalike tre persona sulmuan një grup brazilianësh përpara nëntë vjetësh duke shkaktuar edhe
UEFA mund ta detyrojë PSG ta shesë Neymarin tek Reali Neymar tani dihet që është një dëshirë e madhe e Realit të Madridit. Madje ai dhe mund tu bashkohet atyre që në këtë ver