999 rezultate për

braziliani

Parashikuesi "Kaka", braziliani gjeti rezultatin e saktë të derbit Inter – Milan Ricardo Kaka dhe një lidhje e gjatë dashurie me Milanin. Braziliani pak ditë më parë u rikthye të fliste për "La Gazzett
"Lidhja me modelen më shkatërroi karrierën", braziliani: Më njohin më shumë si hamshorin e saj Sot është 37 vjeç, luan për Catanian në Serie C dhe ëndërron ta ngjisë klubin rrëzë Etnas me golat e tij në Serinë B.
ZYRTARE/ Douglas Costa rikthehet te Bayern, vijnë fjalët e para të brazilianit (VIDEO) Bayern Munchen ka transferuar Douglas Costa. Braziliani erdhi tek bavarezët në formë huazimi deri në fund të këtij se
"Rraketa" e Juventusit refuzon Man.United, kërkon të lej gjurmë te ekipi torinez Anësori i Juventusit, Dagllas Costa raportohet se ka refuzuar një kalim tek Manchester United dhe shpreson që të bindë t
Zbulohen shprehjet raciste të Neymar, braziliani rrezikon tjetër dënim (VIDEO) Neymar vazhdon të mbetet një çështje e nxehtë në Francë. Ylli brazilian i cili skualifikua me dy ndeshje nga komisioni i
Neymar rrezikon dënim të rëndë, mund të mbesë jasht fushave deri në 2021 Neymar dhe Alvaro Gonzalez mund të suspendohen gjatë për veprimet e tyre gjatë ndeshjes mes Paris Saint-Germain dhe Olym
Merr fund aventura e Costas në Torino, braziliani një hap larg Premier League Manchester United është duke kërkuar me ngulm transferimin e sulmuesit brazilian Douglas Costa. Djajtë e Kuq fillimis
Neymar mposht koronavirusin dhe kthehet në stërvitje me PSG-në Sezoni për Paris Siant Germain nisi me një humbje minimale 1-0 në transfertën ndaj Lens, ndërsa trajneri gjerman Thomas
Coutinho mund të rikthehet në "Camp Nou", Koeman ka besim te braziliani Philippe Coutinho mund të qëndrojë te Barcelona në sezonin e ri. Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman beson se e
Agjenti i brazilianit: Messi dhe Ronaldo mund t’i bashkohen Neymarit te PSG Agjenti i Neymarit, Wagner Ribeiro, ka thënë se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo mund t’i bashkohen brazilianit te Par
Të gjithë me duar në kokë, Neymar gabon nga 5 metra (VIDEO) PSG ka pasur mundësi të artë të kaloi në epërsi ndaj Atalantës. Është Neymar që ka bërë gafën më të madhe të këtij se
PSG ndryshon mendje, projekton rinovimin me brazilianin Thiago Silva Thiago Silva ndodhej në vitin e fundit të kontratës me PSG. Edhe pse ajo i përfundoi më datë 30 qershor, mbrojtësi brazi
Zhbllokohet sfida, Chelsea në avantazh (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj West Ham falë një penalltie të shëndërruar në gol nga braziliani Willian. /albeu.com/
Bindet Arthur, braziliani te Juventusi, Pjanic te Barcelona Barcelona dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e Arthur Melos dhe Miralem Pjanic. Sipas La Republicca
Thiago Silva te Milani? E ardhmja e brazilianit afër një tjetër destinacioni Thiago Silvës i përfundon kontrata me PSG-në këtë verë dhe më shumë mundësi do të largohet për të kaluar në një ekip tje
"Më shumë skanime se ndeshje të luajtura", Costa mendon pensionin Anësori i Juventusit, Dogulas Costa ka thënë se ai e mendon të dalë në pension, si pasojë e lëndimeve të shumta që ka ma
Bayern vendos mos e blejë Coutinhon, 3 klube angleze kontaktojnë menaxherin e brazilianit Tashmë është pothuajse e sigurt; Philippe Coutinho s’do të qëndrojë te Bayern Munchen. Braziliani ka pak shanse që të
E ardhmja e Neymar, agjenti i brazilianit thyen heshtjen Një rikthim i brazilianit në ‘Camp Nou’ është përfolur që nga transferimi i tij në Francë. Që kur u finalizua transfe
E BUJSHME/ Dybala në Paris, Neymar në Torino Emri i Nejmar Jr. është nga ata që shkakton shumë zhurmë në merkato, për shkak të talentit të madh që ka braziliani. 28
Shijoni 10 golat e pabesueshëm nga goditjet e lira të Jouninho (VIDEO) Një nga specialistët më të mirë të goditjeve të dënimit ishte padyshim Juninho Pernambucano, i cili për Lyon mbetet legj