999 rezultate për

braziliane

Zbulohet identiteti, ekzekutohet një 47-vjeçar shqiptar në Brazil Një shqiptar tjetër ekzekutohet në Ekuador. Pak ditë pas vrasjes së shqiptarit Adritik Tresa në Ekuador, një tjetër b
U shkatërruan nga Spanja, Neuer: Sot e kuptova çfarë kanë përjetuar brazilianët Gjermania ka pësuar humbjen më të thellë në 89 vitet e fundit. Pancerat u mposhtën nga Spanja me rezultat 6-0 në ndes
Shpërthen rrjeti, Papa i bën "like" fotos së modeles braziliane me të brendshme (FOTO LAJM) Së fundmi në mediat e huaja ka bërë bujë një lajm ku Papa Françesku i ka bërë ‘like’ në Instagram një modeleje brazilian
Kush janë 3 viktimat e sulmit terrorist në Francë, amaneti i fundit i gruas braziliane (FOTO LAJM) Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi dje në Avignon në Francë, ku tre persona mbetën të vrarë gjatë një
Ushtroi dhunë seksuale ndaj shqiptares, ministrja braziliane për Robinhon: Në burg, menjëherë Aventura e Robinhos te Santosi zgjati vetëm një javë. Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, i cili ishte kthyer në
"Më thanë nuk i pëlqen brazilianët", ish-ylli i Manchester United tregon trajnerin më të keq Ish-mbrojtësi i Manchester United, Rafael e ka cilësuar Louis Van Gaalin si trajnerin më të keq në karrierën e tij, në n
Modelja shqiptare me forma bombastike: I bëj "diss" shoqes braziliane (FOTO LAJM) Lea është një ndër modelet më të reja në botën e shoëbizit shqiptare, ajo tashmë është pjesë e shoët "She's on top" ku k
"Neymari është tregues i kulturës lakmitare braziliane dhe mosmirënjohës" Juninho Pernambucano, një ish-futbollist i shquar brazilian, e ka kritikuar ashpër Neymarin duke folur për gjendjen e ti
Modelja braziliane e apasionuar pas futbollit "djeg" Instagramin (FOTO LAJM) Dayane Mello është një modele braziliane e apasionuar shumë pas sportit dhe sidomos pas futbollit. Në Intagram ajo ës
Mediat braziliane zbulojnë arsyen pse Ronaldinjo shkoi në Paraguaj me pasaportë të falsifikuar Gati 2 muaj pasi ish-futbollisti brazilian Ronaldinjo u arrestua në Paraguaj për kalim kufiri me pasaporta të falsifikua
"Neymar është më i mirë se Messi", befason legjenda braziliane Legjenda braziliane, Cafu nuk ka kursyer elozhet për bashkombasin e tij, Neymarin. Ish-mbrojtësi i Romës mendon se Ne
Rivaldo ka një këshillë për Coutinho, në lidhje me rikthimin e tij në Barcelona Philippe Coutinho nuk ka kaluar kohë edhe aq të mirë që nga largimi nga Liverpool në vitin 2018 për t’ju bashkuar Barcel
Avokati i Ronaldinhos: Ai është budalla, nuk e dinte që kishte pasaportë të falsifikuar Avokati i vet mbrojtës, Adolfo Marín e ka quajtur Ronaldinhon budalla, duke thënë se legjenda braziliane nuk e dinte se
Pele "kërcënohet" nga Messi, argjentinasi është 17 gola larg rekordit të legjendës braziliane Pele "kërcënohet" nga Messi, argjentinasi është 17 gola larg rekordit të legjendës brazilianeNuk kanë qenë të pakta rast
I bën spektakël topit dhe realizon gola të çuditshëm, njihuni me "bombën" braziliane, Natalia Guitler (VIDEO) Bukuroshja braziliane Natala Guitler është e apasionuar pas futbollit, shkrun Albeu.com Ajo numuron 1 milion ndjekës
Mundja braziliane, shqiptari merr medaljen e artë në Kanada Shqiptari, Dorian Dokaj, ka triumfuar në Kanada duke mëposhtur të gjithë konkurentët duke rrëmbyer medaljen e artë Ës
Skuadra legjendare braziliane bie për herë të parë nga kategoria, kaos në stadium (VIDEO) Nëpër botë kanë mbetur shumë pak skuadra që nuk janë rrëzuar asnjëherë në kategoritë inferiore. Një prej tyre ishte edhe
Formacioni më i mirë sipas Neymar, befason braziliani Padyshim që braziliani Neymar është një nga futbollistët më të mirë në botë, edhe pse dëmtimet e shpeshta nuk po e lejoj
Kritikohet Salah, shkak bëhet poza me topmodelen Alessandra Ambrosio (VIDEO) Nga një idhull i padiskutueshëm në qëndër të kritikave. Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka pozuar për kopertinë
Pozoi me modelen braziliane, Salah merr kritika te ashpra Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Salah, para disa ditësh ka dalë në kopertinën e revistës "GQ Middle East", duke pozuar