999 rezultate për

brazilian

Zidane nuk e do në skuadër, 4 skuadra në garë për mbrojtësin brazilian Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, nuk e do në skuadër mbrojtësin Eder Militao. 22-vjeçari nuk po luan dhe me
Nuk po gjen hapësira te Milani, mbrojtësi brazilian drejt Turqisë Mbrojtësi brazilian Leo Duarte nuk po gjen hapësira në formacionin e Milanit dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit kuqe
ZYRTARE: Turbina pa trajner, braziliani Troisi jep dorëheqjen Marcello Troisi zyrtarisht nuk është më pjesë e Turbinës. Braziliani, ditën e djeshme ishte përshëndetur me futbollistët
Arthur po ambjentohet te Juventusin: Pirlo është trajner i jashtëzakonshëm Transferimin te Juventus nuk e mori me shumë entuziazëm dhe e pranoi vetëm pasi u detyrua nga klubi i Barcelonës, por me
Zbulohet identiteti, ekzekutohet një 47-vjeçar shqiptar në Brazil Një shqiptar tjetër ekzekutohet në Ekuador. Pak ditë pas vrasjes së shqiptarit Adritik Tresa në Ekuador, një tjetër b
Plas te Reali, 4 lojtarë kërkojnë largimin e Zidane Real Madrid nuk po kalon një moment të mirë, veçanërisht në La Liga, ku mban vendin e katërt pas humbjes së pësuar në sh
E papritur, Maicon përgatit kthimin në Itali, 39-vjeçari ende në formë Projektohet kthimi i bujshëm i brazilianit Maicon në futbollin italian. Tifozët e Interit dhe ata të Romës kujtojnë me n
U shkatërruan nga Spanja, Neuer: Sot e kuptova çfarë kanë përjetuar brazilianët Gjermania ka pësuar humbjen më të thellë në 89 vitet e fundit. Pancerat u mposhtën nga Spanja me rezultat 6-0 në ndes
Shpërthen rrjeti, Papa i bën "like" fotos së modeles braziliane me të brendshme (FOTO LAJM) Së fundmi në mediat e huaja ka bërë bujë një lajm ku Papa Françesku i ka bërë ‘like’ në Instagram një modeleje brazilian
Marcelo me valixhet gati, Juventus dhe Inter nisin luftën për shërbimet e brazilianit “Juventus ose Inter në të ardhmen e afërt të Marcelos”. Ky është lajmi i bujshëm që raporton portali spanjoll “Todofi
Kush janë 3 viktimat e sulmit terrorist në Francë, amaneti i fundit i gruas braziliane (FOTO LAJM) Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi dje në Avignon në Francë, ku tre persona mbetën të vrarë gjatë një
Tashmë i Bayernit, Costa krahason Lewandowskin me Ronaldon Pas dy sezonesh në Itali me fanellën e Juventusit, sulmuesi brazilian Douglas Costa u rikthye në orët e fundit të merkat
Ushtroi dhunë seksuale ndaj shqiptares, ministrja braziliane për Robinhon: Në burg, menjëherë Aventura e Robinhos te Santosi zgjati vetëm një javë. Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, i cili ishte kthyer në
Parashikuesi "Kaka", braziliani gjeti rezultatin e saktë të derbit Inter – Milan Ricardo Kaka dhe një lidhje e gjatë dashurie me Milanin. Braziliani pak ditë më parë u rikthye të fliste për "La Gazzett
Marcelo drejt "divorcit" me Realin, gati kalimi në MLS Aventura e mbrojtësit brazilian Marcelo te Reali i Madridit mund të përfundojë verën e ardhshme pas 15 sezonesh me fanel
"Lidhja me modelen më shkatërroi karrierën", braziliani: Më njohin më shumë si hamshorin e saj Sot është 37 vjeç, luan për Catanian në Serie C dhe ëndërron ta ngjisë klubin rrëzë Etnas me golat e tij në Serinë B.
Bashkëshorti rikthehet te Bayern Munchen, brazilianja shpërthen në Instagram Ndryshon e ardhmja e Douglas Costa, që rikthehet te Bayern Munchen me formulën e huazimit. Por drejt Bavarisë, bashkë
ZYRTARE/ Douglas Costa rikthehet te Bayern, vijnë fjalët e para të brazilianit (VIDEO) Bayern Munchen ka transferuar Douglas Costa. Braziliani erdhi tek bavarezët në formë huazimi deri në fund të këtij se
Chiesa në Torino, Douglas Costa rikthehet te Bayern Dagllas Kosta kthehet te Bajerni pas 3 vitesh. Futbollisti brazilian do të luajë këtë sezon te kampionët e Europës në fo
Tottenham nuk ndalet, siguron bomberin brazilian të Benfica Tottenham është pranë pran marrëveshjes me sulmuesin brazilian të Benficas, Carlos Vinicius. Tottenham ka bërë ofert