999 rezultate për

brazil

Costa kërkon falje por nuk pendohet për veprimin e turpshëm Douglas Costa ditën e djeshme bëri një veprim anti sportiv kundër Di Francesco, në ndehsjen Juventus-Sassuolo. Ai j
Skena të pabesueshme nga Brazili, lojtarët shtyjnë ambulancën (VIDEO) Imazhe të pabesueshme vijnë nga Brazili. Bëhet fjalë për një video që po bënë xhiron e botës , ku shihen lojtarët
Ishte pranë largimit, Chelsea po mendon t'i rinovojë kontratën mbrojtësit brazilian David Luiz ishte shumë pranë largimit nga skuadra e Chelseat. Kur trajner ishte Conte braziliani nuk aktivizohej shumë,
Marcelo "tradhton" CR7? Këtë thotë braziliani Marcelo njihet për miqësin e ngushtë që ka me Cristino Ronaldon, gjë e cila është ruajtur edhe pas largimit të CR7 drejt
Një "bombë" e vërtetë, kjo është serbja që i mori “mendjen” Neymar Braziliani, Neymar JR, shpesh herë ka qënë pretagonisti kryesor i mediave rozë për shkak të lidhjeve të tij me model
Neymar nuk ndalet, thyen një tjetër rekord të Peles Brazili arriti të merrte një fitore plotësisht të merituar përballë kombëtares së El Slavadorit. Brazilianët e drejt
Kaka riktheht tek Milani, merr me vete edhe talentin brazilian Ricardo Kaka u rikthye përsëri te Milani dhe roli që mendohet se i është besuar është gjetja e talenteve në Brazil dhe m
Argjentina triumfon pa "yjet", Brazilin e nderojnë Firmino dhe Neymar Mbrëmjen e së premtes, nuk kemi pasur surpriza dhe ndeshje vetëm në Europë për Ligën e Kombeve por edhe në Kontinentin A
Brazil, sulmohet me thikë kandidati për president Vetëm një muaj përpara zgjedhjeve presidenciale në Brazil, kandidati i ekstremit të djathtë, Jair Bolsonaro, i cili rezu
Neymar ngrihet në detyrë te Brazili, u kërkon falje tifozëve Tashmë nuk ka më dyshime! Ylli i Brazilit, Neymar do të jetë përfundimisht kapiteni i Kombëtares së tij. Brazili ka
Në pritje të vendimit të gjykatës, Lula vendos të mos kandidojë për president Ish Presidenti i Brazilit, tashmë në burg, Luiz Inacio Lula da Silva pritet të heqë dorë nga vullneti për të kandiduar n
Portieri Brazilian sfidon Messin e CR7 me një supergol (VIDEO) Portieri i ekipit brazilian Ceará, Everson ka shënuar një supergol në ndeshjen kundër Corinthians. Ai mori përsipër n
Digjet muzeu, dëme kolosale me vlera të jashtëzakonshme Një zjarr gjigant ka përfshirë Muzeun Kombëtar të Brazilit në Rio de Janeiro, institucioni më i vjetër shkencor në vend.
Neymar rrezikon të donohet për provokim të tifozëve (VIDEO) PSG ditën e djeshme ka marrë një fitore të rëndësishme kundër Nimes ku kanë shënuar edhe yjet e skuadrës. Një ndër to
Shqiptarja lë pas Kardashianët, fiton çmimin për të pasmet më të bukura në botë Harry Styles dhe Dua Lipa kanë fituar cmimin si dy pesonat më të pasmet me të bukura në botë. Dua triumfoi në sondazh
Alisson: Liverpooli është i ngjashëm me Brazilin Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker, mendon se skuadra e tij, nën drejtimit e trajnerit gjerman Jurgen Klopp, ka shum
Marcelo drejt Juves, gjithçka varet nga ky lojtar Pas largimit të Cristiano Ronaldo për te Juventu, braziliani Marcelo nxiti polemikat për një kalim të mundshëm edhe të t
Këto janë nëntë skuadrat që po kërkojnë talentin e Real Madridit Talentin që Vincius Junior e shfaqi në ndeshjet përgatitore me Real Madridin nuk ka kaluar pa u vërejtur nga skuadrat ev
7.1 ballë, tërmeti i fuqishëm trondit dy shtete Një tërmet i fuqishëm i forcës 7.1 të shkallës richter ka tronditur para disa minutash Perunë duke shkaktuar panik tek b
Reagimi i Jesus kur e kuptoi se Firmino do t’ia zë vendin te Brazili Brazili do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me SHBA dhe Salvador. Gabriel Jesus nuk ka pasur paraqitjet më të mira me