999 rezultate për

bravo

Kualifikimi i Kroacisë në Botëror, reagon presidentja Në “Luzhniki Stadium” u luajt gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Kroacia fitoi me rezultatin 2-1 pas
Kroacia në finale, reagon presidentja kroate për këtë sukses historik Në “Luzhniki Stadium” u luajt gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës. Kroacia fitoi me rezultatin 2-1 pas kohës shtesë
Kostandin Grillo tifoz me Serbinë: Bravo të qoftë që ke thënë një gjë të vërtetë Një deklaratë e komentatorit sportiv dhe njëkohësisht menaxherit të njohur të futbollistëve, Kostandin Grillo, ka shkakt
Habit Spartak Ngjela: Bravo i qoftë Xhafajt që ndryshoi ligjin për vëllanë! Avokat Spartak Ngjela e ka konsideruar një vlerë historike ndryshimin e nenit të procedurës penale për ekstradimet. S
Harroi derën e kafazit hapur, luani shqyen për vdekje të riun (FOTO LAJM) Një i ri ka humbur jetën tragjikisht teksa u shqye nga një luan, si pasojë e një neglizhence nga ana e tij. Ai ishte
Aktivistët e VV-së kritikojnë Ismailin por ky i fundit u reagon ashpër Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Fisnik Ismaili ishte nga të paktët nga ky subjekt që i doli në mbrojtje deputetes Ai
Rudina Dembacaj e zhgënjyer: S’ma bëjnë kurrë qejfin! Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj ka treguar marrëdhënien e saj me nënën në ‘Why Not’ nga Roza Lati.
Gruaja e Bravos: "Të gjithë lojtarët shkojnë në klube nate dhe janë pijanec" Pas eliminimit nga Kupa e Botës, i ashpër ka qenë mesazhi që përcolli në rrjetet sociale gruaja e kapitenit të Kilit, Cl
Veseli: Urime Kosovë, krenarë të gjithë shqiptarët Lideri i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se me fitoren e sotme të Kosovës, janë ndjerë krenarë të gjithë shqiptarët. Ai
Braçe-piromanëve: Bravo qelbësira, ky vend do vijojë të digjet për fajin tuaj Deputeti i PS-së, Erjon Braçe ka shpërthyer ndaj personave që janë përgjegjës për zjarrveniet e qëllimshme në Shqipëri.
"Bravo De Biasi! Bravo Armando, jo Duka, por Sadiku…!" Një ndër legjendat e futbollit shqiptar, Sokol Kushta e ka cilësuar De Biasin si trajnerin më të mirë që ka pasur ndonjë
Guardia nuk ka besim tek Bravo, ja kush e kërkon portierin kilian Pep Guarsiola sapo zyrtarizoi blerjen e portierit të ri nga radhët e Benfica's. Blerja e brazilianit të ri është she
Claudio Bravo: E ardhmja ime është tek Manchester City Claudio Bravo e ka të ardhmen të pasigurt me ardhjen e Ederson nga Benfica. Guardiola dukej se kishte humbur besimin te
Donald Lu reagon për marrëveshjen: Bravo Ramës e Bashës (FOTO LAJM) Marrëveshja e kryeministrit Edi Rama dhe kryeopozitarit Lulzim Basha ka shkaktuar reagime pozitive jo vetëm nga politika
Ndoka “kërcënon” Ramën: Bravo për Kavajën. Po për 18 Qershorin?! Aleati i Bashës dhe njëherësh kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka me anë të një statusi në “Facebook”, ka reaguar pa
Çani "turpërohet" nga asistentja: Bravo Sofi e ke kënaqur! (FOTO LAJM) Një situatë mjaft e sikletshme i ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emision live asistentes së Çanit, Sofisë teksa u shërben
Ribery tërbohet ndaj gjyqtarit: Bravo, hodhe poshtë punën e 1 viti (FOTO) Mesfushori i Bayern Munioch, Franck Riberi është tërbuar nga vendimet e gjyqtarit në ndeshjen ndaj Realit. Francezi ka p
Statistikat skandaloze të Bravos, asnjë pritje në 180 minuta Claudio Bravo ka kaluar një tjetër fundjavë për t'u harruar, teksa ka 180 minuta që nuk bën asnjë pritje. 6 goditje në p
Krahasimi Ter Stegen-Bravo, a ka pasur të drejtë Barça? (Statistikat) Gjatë merkatos së verës Barcelona ishte në një dilemë të madhe për të vendosur cilin prej portierëve do të mbante në sku
Nikoliç: Bravo Francës për arrestimin e Haradinajt Presidenti i Serbisë Tomislav Nikoliç ka thënë se arrestimi i liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj nga autoritetet france