999 rezultate për

brataj

Brataj pas infektimit të Binos: Sëmundja nuk pyet dhe nuk ka radhë Drejtori i Urgjencës Kombëtare Mjekësore, Skënder Brataj ka reaguar për infektimin e Silva Binos me koronavirus duke i u
Skënder Brataj: Tetori do shtojë infektimet, por forca e virusit do të bie ndjeshëm Forca e virusit për të infektuar ka rënë po dhe simptomat e tij janë më të lehta. Në mes të muajit tetor pritet rrit
U prek nga Covid-19, Skënder Brataj: Frika ime më e madhe ishte të lija djalin të vetëm! Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, rrëfen ekskluzivisht për Top Story momentet e vështira pasi u infektua nga Co
Brataj: Koronavirusi nuk është më agresiv, ç'po ndodh në Urgjencën Kombëtare! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj,ka komentuar shifrat e larta të infektimeve dhe viktimave nga koronavirusi gj
Brataj zbulon ilaçin që ka shpëtuar të infektuarit rëndë me Covid: Përdoret tek të gjithë! "Sipas rezultateve paraprake të shpërnndara nga ky studim dhe nga OBSH, rezulton se pacientët që trajtohen në terapi int
Fitoi luftën me koronavirusin, Brataj dhuron gjak për pacíentët e infèktuar (VIDEO) Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, i cili e ka fituar lùftën me korònavirusin, ka dhuruar plazmën e tij për të
Skaner për të zbuluar nëse jeni prekur nga COVID-19? Brataj flet për pasojat Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënderj Brataj i bëri thirrje qytetarëve që mos ta shohin si zgjidhje skanerin, për të zbul
Brataj nxjerr pamjet prekëse dhe bën apelin e fortë (FOTO LAJM) Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skender Brataj, ka postuar disa fotografi ngjethëse, për të treguar rëndësinë që ka respekt
E urdhëroi Rama të deklaronte se ishte me COVID-19? Brataj: A donit të vdisja? Pavarësisht shifrave të larta të infektimeve, shqiptarët ende janë të pabindur rreth COVID-19. Drejtori i Urgjencës K
Brataj zbulon si po infektohen 80 përqind të njerëzve në Shqipëri dhe ka vetëm një fajtor "Po të rrish në ambient të mbyllur, me kondicioner ndezur, sigurisht që do të infektohen 80 për qind dhe më shumë e njer
Brataj mesazh të fortë për të prekurit me Covid: Ju mos dilni nga shtëpia! Shefi i Urgjencës Kombëtare, në një status në Facebook bën thirrje për parandalim të përhapjes së koronavirusit. Ai a
Brataj thirrje qytetarëve: Jo mjekime interneti kundër COVID-19, nuk ka betadinë për shpëlarje fyti "Nuk ekziston BETADINË për shpëlarje fyti, betadina është një dizifektant për plagët!" Kreu i Urgjencës Kombëtare, Sk
Skënder Brataj: Dy muaj me maska zhdukin koronavirusin Shefi i Ugjencës kombëtare, Skënder Brataj ka zbuluar se si mund të shuhet koronavirusi duke cituar një shkencëtar ameri
COVID-19/ A do të ketë Shqipëria fatin e Italisë? Përgjigjet hapur Brataj Me shifrat në rritje të të infektuarve, shqetësimi shtohet nëse mund të rimbyllemi sërish. Por kreu i Urgjencës Kom
Brataj parashikon një tjetër pik: Gushti do shënojë majën e kurbës Shefi i Urgjencës Kombëtare Skëndër Brataj ka parashikuar një kohë tjetër për pikun e COVID-19 në vend. Sipas tij, do
Parashikoi 600 raste në ditë me të infektuar, Brataj i përgjigjet ekspertit të Shëndetit Publik Shefi i Urgjencës Kombëtare Skëndër Brataj ka replikuar përmes rrjeteve sociale me ekspertin e Shëndetit Publik, Erion D
Brataj: Testi po nxjerr negativ edhe të infektuarit Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka treguar se sjellja e virusit ka ndryshuar pasi tashmë nuk shkakton dëmtime
Brataj: Sjellja e virusit ka ndryshuar, nëse ke shenja qëndroni brenda! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka deklaruar në një intervistë në “Euronews Albania”, se rritja e të infektu
Brataj jep lajmin e keq: Testi për COVID-19 mund të të nxjerrë negativ edhe nëse je! Në një intervistë për Euronews, shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka treguar se, rritja e infektimeve vjen si
Brataj: Ta mbajmë hapur Vlorën dhe Shqipërinë me këto 6 rregulla "Bëhu pjesë e ruajtjes së shëndetit, bëhu pjesë e ruajtjes së vlorës!..." Mjeku Skënder Brataj ka zgjedhur një tjetër