999 rezultate për

branko

Deputeti: Quhem Branko Manoillovski por jam shqiptar Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Branko Manoillovski kohë më parë kishte mbajtur një fjalim në Parlamentin
Selmani kërkon që Manojllovski të jetë kryetari i Kuvendit të Maqedonisë Naser Selmani, kreu i Shoqatës së Gazetarëve, ka kërkuar që në krye të Kuvendit të Maqedonisë të jetë deputeti i BDI-së,
Branko, shqiptari i preferuar i LSDM-së për Kryetar të Kuvendit të Maqedonisë (FOTO LAJM) Shqiptari ortodoks nga Kiçinica e Rekës së Gostivarit, Branko Manojlovski është i preferuari i LSDM-së për të qenë Kryet
Quhet Branko Manolovski, është shqiptar dhe kërkon të bëhet deputet Branko Manolovski, ka folur shqip gjithmonë. Por, deri nëntë vjeç vetëm shqip. Maqedonishten thotë se e ka nisur me shko
Ali Ahmeti në Dibër: Branko është vëllai ynë, gjaku ynë Bashkimi Demokratik për Integrim ka vizituar sonte rajonin e Dibrës. Lideri i kësaj partie, Ali Ahmeti, tha para të p
Cërvenkovski letër Ivanovit: Nuk kam kërkuar dhe as nuk e pranoj faljen tuaj Ish presidenti i Maqedonisë, Branko Cërvenkovski gjatë ditës së sotme nëpërmjet një letre publike ka kërkuar që presiden
UT-ja legalizohet sipas marrëveshjes BDI- Këshilli inicues Gazeta "Fakti" kishte publikuar një kryelajm me titull "UT-ja legalizohet sipas marrëveshjes BDI-Këshilli iniciues".
Digjet makina e gazetarit Branko Triçkovski Digjet makina e gazetarit Branko Triçkovski. Ka qënë vetë ky i fundit që ka njoftuar për ngjarjen nëpërmjet një postimi
Jankullovska dhe Kotevski tallen me vdekjen e Mlladenovit: "Kush e ka radhën" Lider i LSDM-së, Zoran Zaev ja bër publike një bisedë mes Jankullovskës dhe Koteskit, të cilët tallen me humor të zi me
Ja pazaret që ka bërë Branko Cërvenkovski me Mijallkovin Edhe Branko Cërvenkovski ka bërë pazare parazgjedhore me Sasho Mijallkovin në zgjedhjet e fundit lokale. Një pjesë e bis
Memedi takon ambasadorin slloven Branko Rakovec Kreu i RDK, Vesel Memedi, takoi ambasadorin Slloven në Maqedoni Branko Rakovec, të cilin e ka njoftuar për risitë mbrend
Cikloni “Branko” godet Shkupin (VIDEO) Gjatë ditës së sotme Shkupi është goditur nga cikloni “Branko”. Era e fuqishme dhe shiu i furishëm ka bërë që të pen
Maqedonia rrezikohet nga cikloni "Branko" Një ciklon pritet të përfshijë sot Maqedoninë ka marrë emrin "Branko". Meteorologët parashikojnë sot mot me shi dhe m
A do të kthehet Cërvenkovski në krye të LSDM-së?! Shumë media po aludojnë se në krye të social-demokratëve të Maqedonisë mund të kthehet ish-lideri i saj, Branko Cërvenko
Cërvenkovski: LSDM është në krizë të thellë Ish-lideri i social-demokratëve, Branko Cërvenkovski është prononcuar më në fund për mediat. Ai kishte thuajse një vi
Zaev "mposht" Cërvenkovskin Vetëm disa muaj nga marrja e drejtimit të partisë, lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka rritur numrin e mbështetësve. Ai ë
Branko Cërvenkovski do të arrestohet "Gjatë fillimit të nëntorit, ish-lideri i LSDM-së, Branko Cërvenkovski do të arrestohet", - kështu deklaroi kryetari i o
Komuna e Dibrës nderon shqiptarin Branko Manojlovski Branko Manojlovski nga fshati Keçenicë i Rekës së Mavrovës është nderuar sot nga komuna e Dibrës për kontributin e tij n
Cërvenkovski, “mbret i mjegullnajës” në LSDM Kryetari i komunës së Karposhit Stevçe Jakimovski, ish anëtar i LSDM-së konisderon se delegat të cilët do të votojnë në
Anëtarët e LSDM: E duam Cërvenkovskin Deklarata e liderit të LSDM-së, Branko Cërvenkovskit se do të japë dorëheqjen, pra nuk do të kandidoj për një mandat të