999 rezultate për

brama

Rrëfimi prekës i Meritës: Si ish-bashkëshorti më gjuajti me levë dhe më gjakosi nga koka te këmbët (VIDEO) “Jam goditur 40 herë me levë në trup nga ish-bashkëshorti”, kështu rrëfen ekskluzivisht për “Rudina”, Merita Brama nga F
Shokuese, gruaja e dëshpëruar kërkon ndihmë: Burri do të më vrasë, s’dua ta pësoj si Fildezi Vrasja e gjyqtares Fildeze Hafizinga ish-bashkeshorti i saj ne mes te Tiranes te enjten, ka tronditur mbarë opinioni pub
Nuk do ta besoni se kë ka transferuar Wenger “Topçinjtë” janë afër transferimit të mbrojtësit të majtë, Cohen Bramall Mediat britanike, raportojnë se Arsenal ësht
Paditet Dick Marty, në gjykatën e Tiranës Dick Marty është paditur në gjykatën e Tiranës për shpifje dhe dëm moral nga të zotët e “shtëpisë së verdhë” siç e qua