999 rezultate për

braktisur

Lundroi dy vite në oqean, misteri i barkës plot kokainë i gjetur mes ishujve Jo larg Ishujve Marshall në Paqësor, është gjetur një barkë e braktisur me 649 kilogramë kokainë brenda, që është sasia
E braktisur me 4 çanta, gjenden 140 kilogramë "mall" në Sarandë Një sasi e konsiderueshme marijuane është sekuestruar në Sarandë nga Policia. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së hënës
Qyteti sicilian që i shet shtëpitë e braktisura për 1 euro Një qytet italian po përpiqet të tërheqë banorë të ri duke hedhur në ankand shtëpitë e braktisura për vetëm 1 euro. Q
Jahti misterioz në zonën e Patokut, shoqërohet një francez Misteri i jahtit në zonën e Patokut, dyshohet se i përket një shtetasi francez, o cili është shoqëruar nga Policia si pj
Kujt i përkiste? Detaje të reja për jahtin e braktisur Një jaht është gjetur i braktisur në zonën e Godullës në Kurbin. Nga verifikimet e kryera jahti i përket një shtetasi it
Gjendet një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit Ditën e sotme është gjetur një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit. Mësohet se jahti ishte me flamur slloven dhe
Nuk iu ndalua RENEA-s në Elbasan, gjendet e braktisur makina luksoze Një mjet tip "Porche Cayenne" e tipit të fundit është gjetur e braktisur në rrethinat e qytetit. Mbrëmjen e sotme ësh
Droni i nxjerr zbuluar 50 vjeçarin, çfarë u zbulua brenda banesës së braktisur Policia ka arrestuar një 50 vjeçar nga fshati Memaliaj për kultivim kanabisi. E gjitha u zbuua falë dronit të ngritu
Dërgohet me urgjencë te Trauma 11 vjeçari, shoferi e përplasi dhe ja mbathi nga vendi Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Kukës-Gostil, ku si pasojë e një aksidenti ka mbetur i
U gjet në një shtëpi të braktisur, flet babai i 15 vjeçares: Policia s'më ndihmoi Vajza e zhdukur prej 3 ditësh, Argita Lico është gjetur në një shtëpi të braktisur në zonën e Fushë Krujës. Minoreni
U largua pa shpjegim nga mbledhja, Hajdari zbulon si qëndron e vërteta Rudina Hajdari u pa teksa largohej më herët dhe pa asnjë shpjegim për mediat nga Këshilli Politik. Pas këtij veprimi,
Gjendet e braktisur makina e djegur në Vlorë Një makinë e djegur është gjetur e djegur rrugën për në fshatin Gjormë në qytetin e Vlorës. Është ende e paqartë për
Ishte fshehur brenda një banese të braktisur, çfarë i gjeti policia të riut Policia e Maliqit ka arrestuar një person i cili është kapur me lëndë narkotike në një ndërtesë të braktisur. Sipas p
Gjendet e braktisur mes autostradës makina luksoze, dyshimet e para Një makinë luksoze është gjetur e braktisur në autostradën e Mamurrasit. Makina luksoze tip fouristradë dyshohet se m
E braktisur nga prindërit dhe në gjendje të rëndë shëndetësore, Zejnepi ka nevojë për ndihmën tuaj Zinepe Iseini, e lindur në vitin 1988 nga Gostivari, është një vajzë 29 vjeçare, e vetmuar, e pa punësuar, jeton me ndih
Shëndërroi hotelin e braktisur në fermë kanabisi, aroma e rëndë "tradhton" shqiptarin 25-vjeçari Flavio Picaku, i cili e kishte kthyer hotelin e boshatisur në magazinë hashashi. Ishte aroma e rëndë që sh
''E braktisur për aq shumë vite'', Rama nxjerr videon nga Shiroka (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka ndarë sot në Facebook një video nga Shiroka, konkretisht nga projekti i Rilindjes Urbane të zon
Mund të jetë përdorur për krime, gjendet e shkrumbuar e pa targa makina në Elbasan Pak minuta më parë është gjetur një makinë e djegur dhe pa targa në aksin Tiranë-Elbasan në fshatin Gracen. Mësohet s
MAQEDONI/ 19-vjeçari gjendet i vdekur në një shtëpi të braktisur Një djalë 19-vjeçar nga Shkupi gjatë ditës së djeshme është gjetur i vdekur në një shtëpi të braktisur në rrugën “Pero N
E RËNDË/ Gjendet i pajetë 19 vjeçari brenda banesës së braktisur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkup, ku një djalë 19-vjeçar është gjetur i pajetë në një shtëpi të braktisur në rrug