999 rezultate për

brajant

Homazhet për Kobin dhe të bijën, Vanesa mban fjalimin që përloti botën (VIDEO) Ditën e djeshme janë mbajtur homazhet publike për humbjen e legjendës së basketbollit, Kobi Brajant dhe vajzës së tij Gi
Neymar shënon dopietë dha ia dedikon golat Kobe Bryant (VIDEO) PSG triumfoi 0-2 ndaj Lillë. Në minutën e 28-të, Neymar kaloi në avantazh PSG-në pas një gjuajtje të bukur në hyrje t
Nga Trump te Barcelona, ja ngushëllimet për Kobe Bryant Vdekja tragjike e legjendës së basketbollit Kobi Brajant, në një aksident me helikopter në Kalabasas të Los Anxhelos, ka
Tifoz me Milanin, si humbi jetën legjenda e basketbollit Kobe Bryant (VIDEO) ish-basketbollit dhe ylli i NBA-së Kobe Bryant ka vdekur në një aksident ajror me helikopter, në Kaliforni Los Angelos.
Basketbollistët amerikanë vlerësojnë Messin Basketbollistët më të mirë të Shteteve të Bashkuara, që të martën do të zhvillojë një miqësore në Barcelonë me Spanjën n