999 rezultate për

braida

Barcelona, operacion 100 milionësh për Braidan (FOTO LAJM) Sapo ka marrë postin e Drejtorit Sportiv të Barcelonës Ariedo Braida i ka paraqitur presidentit Josep Maria Bartomeu lis
Prezantohet Braida: Barça, klubi më i madh në Botë Ariedo Braida firmos për Barcelonën. 68-vjeçari është tashmë zyrtarisht Drejtori Sportiv i klubit blaugrana. Braida u pr
Barcelona, nesër zyrtarizimi i Ariedo Braida-s Ariedo Braida ndodhet tashmë në Spanjë i gatshëm për të veshur kostumin e Drejtorit Sportiv të Barcelonës. Sipas asaj që
Zyrtare: Ariedo Braida Drejtori Sportiv i Barçës Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu e ka gjetur në në fund përfundimisht pasardhësin e ish drejtorit sportiv,
Ancelotti i telefonon Barçës, ja arsyeja Tekniku i Real Madrid Carlo Ancelotti ka bërë një veprim që mesa duket nuk është pëlqyer nga drejtuesit e "Los Blancos".
Braida: Ja çfarë do ti japë Barcelonës Në pritje të zyrtarizimit si Drejtori i ri Sportiv i Barcelonës, Ariedo Braida ka dhënë disa deklarata në lidhje me dety
Ariedo Braida, Drejtori Sportiv i Barcelonës Josep Maria Bartomeu premtoi një drejtor sportiv me prejardhje nga ambjenti katalanas por mesa duket nuk do të arrijë ta
Ariedo Braida largohet nga Milani Pas shumë zërave, tashmë vjen edhe zyrtarizimi: Ariedo Braida largohet nga Milani. Lajmin e ka dhënë shoqëria kuqezi nëp
Milan në Amerikën e Jugut për Lamela “Me drita të fikura” Milani punon për të ardhmen e tij dhe për të dytën herë në këtë vjeshtë, drejtori sportiv, Areido B