999 rezultate për

brad

Problemet i kam me policinë: Zbradhet dëshmia e objektivit të breshërisë së kallashit në Korçë Juxhin Kulla ka dhënë dëshminë e tij para uniformave blu për të shtënat në drejtim të banesës së tij, në Korçë, mbrëmjen
Angelina Jolie dhe Brad Pitt të lidhur përjetë, jo vetëm prej fëmijëve (FOTO LAJM) Angelina Jolie dhe Brad Pitt bëjnë pjesë në ato çifte që duket se në të vërtetë nuk do të ndahen kurrë nga njëri-tjetri,
Pasioni i veçantë që bashkon Brad Pitt dhe Leonardo Di Caprion (FOTO LAJM) Ata janë dy aktorët më të njohur dhe më të pëlqyer të Hollywood dhe më në fund kanë sjellë së bashku një prodhim kinemat
Jolie i bën "diss" Brad Pitt-it: "Më mirë vetëm se sa me dikë që është… (FOTO LAJM) Aktorja Jolie, së fundi është përfolur për faktin se nuk do ti ketë fëmijët nën kujdes këtë verë. Anglina Jolie, u nd
Angelina Jolie dhe Brad Pitt drejt një rikthimi të mundshëm, çfarë i bën bashkë Duket sikur tensionet mund të jenë ulur në marrëdhënien e Brad Pitt me Angelina Jolie. Aktori 55-vjeçar do të kalojë
Zbulohen arsyet pse Angelina Jolie nuk ka filluar një lidhje dashurie që nga ndarja me Brad Pitt Angelina Jole dhe Brad Pitt u ndan në vitin 2016 dhe që nga ajo kohë aktorja nuk e ka pasur dikën në jetën e saj. Der
U nda nga Bradley Cooper, Irina Shayk shihet në krahët e këtij mashkulli (FOTO LAJM) Bukuroshja Irina Shayk njihet si një modele shumë e njohur në arenën ndërkombëtare për shkak të bukurisë së saj si dhe m
Brad Pitt humbet durimin, kërcënon Angelina Jolie (FOTO LAJM) Brad Pitt ka vendosur që çështjet me ish-gruan e tij Angelina Jolie ti zgjidhë ‘ashpër’, shkruan Mirror. Ai thuhet se
Brad Pitt shpreson të punojë sërish me Leonardo DiCaprio: Ishte kënaqësi e madhe Dy yjet më të mëdhenj të ekranit, Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio bashkëpunuan në filmin Quentin Tarantino. Dhe Brad
"Zemër-thyese", fjalët e fundit që Jennifer Aniston i tha Angelina Jolie para tradhtisë me Brad Jennifer Aniston ka folur për fjalët e fundit që i tha Angelina Jolie para tradhtisë me Brad Pitt. Martesa e aktores
Bradely Cooper mohon sërisht ndjenjat ndaj Lady Gagës, zemra i reh për bashkëshorten (FOTO LAJM) Bradley Cooper, ishte i ftuar në një emision me Ellen DeGeneres, ku foli për suksesin e madh të filmit “A Star Is Bor
Protesta e opozitës, këto akse nacionale do të bllokohen nga protestuesit Ditën e sotme opozita ka paraljëmraur protesta të mëdha në të gjithë vendin. Por ndryshe nga herët e tjera ku protes
Angelina Jolie ndërron mëndje, dëshiron të kthehet sërish me Brad Pitt Kanë kaluar dy vite e gjysmë që kur Angelina Jolie firmoi divorcin nga Brad Pitt. Gjithë procesi i ndarjes dhe marrëd
Pas kaq kohësh, Angelina tregon pse u nda me Brad pitt Angelina Jolie rrëfeu në një intervistë të rrallë televizive se pas ndarjes me Brad Pitt, ka ndjerë brenda vetes një bos
Irina Shayk nis pushimet në det, fansat sytë nga bikinit e saj (FOTO LAJM) Supermodelja Irina Shayk ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikini të zeza derisa po pushon në Miami disa javë par
Shpërthen rrjeti, në buzët e aktorit duket buzëkuqi i Gagës? Mbarë interneti është fiksuar kaq shumë pas trekëndëshit Irina Shayk, Bradley Cooper dhe Lady Gaga, sa për çdo ditë përp
Pas fjalëve se i shoqi e tradhton, Irinës i prish mbrëmjen vjehrra (FOTO LAJM) Ky ndoshta do të mbahet mend si një nga Oscar më të trishtë për modelen Irina Shayk. Nuk mjaftuan përfoljet se partneri
Njihuni me Bred, qeni i veçantë që punon në ambasadën amerikane (FOTO LAJM) Brad, qeni i terapisë është në detyrë në Kosovë këtë muaj. Punonjësi i Ambasadës Brad ka përvojë të gjerë duke punuar me
Të gjithë gojëhapur: Brad Pitt shkoi në festën e ish-gruas? Mbani frymën! Ish-çifti i preferuar i të gjithëve në vitet ’90-të kanë qenë në të njëjtën dhomë, në të njëjtën kohë. Po
Nga Lori Hoxha te Brad Pitt, VIP-at që pranuan problemet me shëndetin mendor Nuk është e lehtë të flitet për problemet e shëndetit mendor. Dhe ka disa arsye për këtë. Disa njerëz nuk duan të marrin