999 rezultate për

brace

Dy persona humbën jetën nga shembja e skelës në Tiranë, reagon Braçe Zv. kryeministri Erion Braçe ka reaguar për dy viktimat që humbën jetën nga shembja e skelës tek pallati ku ai banon. 48
Erion Braçe sulmon Veliajn: Shikoni ç'bëhet poshtë dritares sime, ndërtuesit na morën edhe trotuarin (VIDEO) Zv.Kryeministri Erjon Braçe është zgjuar nën zhurmën e mjeteve të rënda që punojnë poshtë dritares së tij për të ngritur
Zhbllokohet kompleksi Taiwani, Braçe i sulet gjykatësit Pak ditë pasi u mbyll me shumë bujë për shkak të mungesës së kuponit tatimor, ditën e sotme kompleksi Taiwani është zhbl
Gazetari pyet Braçen për Taiwan-in: Kur e more vesh që s'ishte mbyllur kazinoja, në drekë apo në darkë? Gazetari Klodian Tomorri ka pyetur sot zëvendës kryeministrin Erion Braçe, pas mbylljes së kopmleksit Taiwan. Në një rea
Braçe dëshmoi se "Tajvanit" ju vu kyçi, biznesi vijon rregullisht aktivitetin (FOTO LAJM) Zv.kryeministri Erion Braçe njoftoi mbrëmjen e djeshme, se kompleksi Tajvan në zemër të Tiranës është mbyllur nga shteti
Mendon me b*thë! Braçe "kacafytet" me ndjekësit pas lajmit për mbylljen e "Tajvanit" (FOTO LAJM) Lajmi se tatimet kanë mbyllur lokalin e njohur si "Tajvani" për shkak të mos lëshimit të kuponit tatimor nuk është besua
Tatimet nuk falin as hotelin e famshëm në Tiranë, Brace: S’ka me miq Zv/kryeministri Erjon Braçe ka reaguar pas gjobës që Tatimet vendosën ndaj hotel ‘Rogner’ në Tiranë për shkak se nuk kis
Andi Lila i përgjigjet sërish Erion Braçes: Stadiumet ia kishe borxh këtij kombi, ne nuk kemi frikë si ti nga UEFA Andi Lila ka reaguar sërish ndaj deklaratës së Erion Braçes, teksa ky i fundit ironizoi kërkesën e ish-futbollistit të K
Erion Braçe i kundërpërgjigjet Andi Lilës: Zotni, unë mendoj dhe bëj siç dua! S’më thua dot ti si të flas Andi Lila, kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, ka reaguar për postimin e djeshëm të Erion Braçes, rreth favoreve fis
Andi Lila shpërthen ndaj Erion Braçes: Ndaje mendjen, flet si politikan apo si tifoz Andi Lila, kryetari i Sindikatës, së fundmi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar ndaj Zv/kryeministrit, E
Parregullsi në 30 qershor? PS e gatshme të hapen kutitë Erion Braçe është i sigurt në rregullsinë e zgjedhjeve të 30 qershorit, aq sa i bashkohet thirrjes së Bindjes Demokratik
Braçe: Votat e pavlefshme janë vota kundër nesh, duhen lexuar shumë mirë Zëvendëskryeministri Erion Braçe, i ftuar në emisionin “Dita Jonë” në A2 CNN, deklaroi se votat e pavlefshme që u regjis
Voton zv. kryeministri, bën apel të rëndësishëm ndaj komisionerëve Zvendës kryeministri Erion Bracce, ka hedhur votën e tij pak pas hapjes zyrtare të procesit të votimit në zonën e Liceut
Braçe: Ku dëgjuat ju që u dhanë lekër për vota? Zv-kryeministri, Erion Braçe, i pyetur rreth përgjimeve të publikuara nga gazeta gjermane “Bild”, tha se ato nuk provojn
Braçe: Të njëjtët politikanë për 30 vite dogjën dy breza, i treti është shumë Lidhur me situatën politike në vend ka reaguar dhe zv. kryeministri Erion Braçes. Sipas tij, e njëjta politikë që shkatë
Braçe: Opozita nuk po proteston, po bën fushatë Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka deklaruar se ajo që po bën opozita nuk duhet parë si protestë, por si fushatë. I
Edi Rama uroi publikisht Erjon Braçen për fitoren e Partizanit! Olsi Rama: S`më erdhi inat (FOTO LAJM) Që kur Partizani u shpall Kampion i Shqipërisë në futboll, kureshtja për t`i njohur nga afër "demat e kuq" u rrit në mën
Nga gazi Braçe-Lleshaj tek pëshpëritjet e Rudina Hajdarit: Çfarë nuk u pa sot nga Kuvendi (FOTO LAJM) Seanca e sotme plenare në Kuvend është mbizotëruar nga fjalimet e deputetëve të rinj të opozitës, të cilët nuk kanë kalu
Braçe: Protestat e opozitës nuk më bezdisën aspak Opozita për dy orë ka bllokuar 12 akset në qarqet kryesore të vendit ditën e sotme. Kjo protestë u mbyll para pak minuta
"O Losh o spurdhjak..." Braçe nuk duron tek Juventusi, bën sherr me komentuesit (FOTO LAJM) Zv.kryeministri Erion Braccë, njihet se një person që e ndjek shumë futbollin dhe është tifoz i zjarrtë i skuadrës së Ju