999 rezultate për

bozdag

Bilanc tragjik nga sulmi terrorist në Stamboll, 36 të vrarë e 147 të plagosur UPDATE - Ka shkuar në 36 numri i personava qe kanë mbetur të vrarë dhe mbi 147 të tjerë janë plagosur nga një sulm terro