999 rezultate për

botes

Video e tij bëri xhiron e botës, motra modele e 9-vjeçarit i "rrëmben" vëmendjen (FOTO LAJM) Njerëz nga e gjithë bota, të famshëm e jo janë solidarizuar me djalin e vogël Australian pas publikimit të videos ku ai
Mercedez Benz dhe Audi, dalin pamjet e "bishave" luksoze të sekuestruara nga OFL (VIDEO) Shumë personazhe të botës së krimit kanë marrë tashmë kërkesën 48-orëshe për justifikimin e pasurisë një sërë personazhe
Cilat janë vendet më të lumtura të botës (FOTO LAJM) Një studim nga "Happines Index Around the World" ka nxjerrë në pah se cilat janë vendet që kanë njerëzit më të lumtur t
"Gruaja më e re e divorcuar është 10 vjeç", fakte të padëgjuara më parë rreth botës së vajzave Çdo 90 sekonda, një grua vdes gjatë shtatzënisë ose gjatë momentit të lindjes së fëmijës. Gratë përdorin 20.000 fjalë
Turpi i botës: Shqiptari hyn të grabisë, lidh nënën dhe përdhunon vajzën në Greqi Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke gjatë ditës së sotme në zonën e Neo Manoladas. Shqiptari akuzoh
Melania sërish nuk e lë Trumpin ta puthë, momenti bën xhiron e botës Melania dhe Donald Trump shpeshherë kanë lënë skena në sy të njerëzve dhe kjo tashmë nuk është më një gje e re. Ajo s
Foto që po bëjnë xhiron e botës, majmuni i zgjat dorën njeriut për ta nxjerrë nga lumi (FOTO LAJM) Majmuni, i cili jeton në një zonë pyjore të mbrojtur në Borneo, u pa duke u përkulur dhe duke i dhënë një dorën për ta n
Ish kampioni i botës kritikon ashpër Barçën: Është klub palaçosh Futbollisti francez, Christophe Dugarry, i cili ka veshur fanellën e Barcelonës për një vit në periudhën 1997-98, ka kri
Guardiola i paraprin një dështimi të mundshëm: S’është fundi i botës nëse s’e fitoj Ligën e Kampionëve Pep Guardiola ka folur rreth rëndësisë së Ligës së Kampionëve, duke insistuar se nuk është fundi i botës nëse nuk e sjel
E FRIKSHME/ 10 mijë persona të prekur me virusin vdekjeprurës në 25 shtete të botës Ka arritur në 10 mijë të prekur bilanci nga koronavirusi i shfaqur fillimisht në Kinë në mes janarit të këtij viti dhe m
10 lagjet më “cool” të botës, pamjet do t`ju surprizojnë (FOTO LAJM) Kur mendoni se ku do të kishit dashur të kalonit një palë pushime të rralla, ndoshta keni parasysh destinacione të famsh
Franca e vendos, pas Deschamps në stolin e kombëtares do të ulet Zinedin Zidane Franca i ka vënë syrin Zinedine Zidane për të zëvendësuar Didier Deshamps, pasi trajneri i kampionëve të botës të largoh
Pamje që tregojnë qartë ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM) Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç. Por nuk ja
"Skelet", fotot e këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
E dhimbshme, fotot tronditëse të këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
"Një femër duron shumë", Keisi sapo i tregoi botës se është kthyer me Stresin? (FOTO LAJM) Kishte rënë në qetësi vëmendja për dyshen e famshme Stresi dhe Keisi, por një foto e kësaj të fundit në Instagram, ka ng
Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
Pamjet e fundit nga Australia po ngjallin shpresë në zemrat e gjithë botës (FOTO LAJM) Midis zjarreve vdekjeprurëse Australiane janë heronjtë që po hidhen për të shpëtuar jetë. Zjarrëfikësit po punojnë p
Xhiro me avion privat e garazh me makina luksoze, si jeton milionerja më e re e botës Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme dhe një ndër to fakti se Kylie Jenner është më e pasur sa
Oqeanet në 2020 janë më të ngrohta se kurrë më parë në historinë e njerëzimit Oqeanet e mbarë botës janë më të ngrohta në vitin 2019 sesa në çdo kohë tjetër në historinë njerëzore, sipas një studimi