999 rezultate për

boten

Publikon fotot e gruas dhe bijës së vdekur dhe ka një mesazh për botën (FOTO LAJM) Një baba, me zemër të thyer ka publikuar në rrjetet sociale fotot e funeralit të bashkëshortes së tij dhe të bijës së mi
Nuk do t’i besoni dot këto kuriozitete për botën Në Filipine, ka një ishull brenda një liqeni në një ishull brenda një liqeni në një ishull. Duket një formulim i palo
Reklamat e shpifura japoneze që po habisin botën (VIDEO) Japonia ka një shije ndryshe nga populli jonë dhe kjo duket në reklamat e tyre të cilat për ne duken shumë të shpifura d
Tmerroi botën, kjo sëmundje ju shkatërron kockat Kockat tona janë ato që ruajnë disa organe të trupit tonë (zemrën, trurin), realizojnë lëvizjen, depozitojnë minerale dh
25 vite heshtje, aktorja e njohur shokon botën me të vërtetën e frikshme Busy Philipps është përdhunuar kur ishte vetëm 14 vjeç. Aktorja e zbuloi këtë ndodhi të tmerrshme të jetës së saj, pë
Tmerroi botën me filmin horror, kush është fytyra e vërtetë e murgeshës Tashmë nëpër kinematë botërore ka filluar të jepet filmi i shumëpritur “The Nun” dhe duket shikuesit e kanë mirëpritur k
Imazhet që kanë drithëruar botën (FOTO LAJM) Historia është e dokumentuar, por ato që kanë bërë histori janë fotot e mëposhtme. Nga një nënë që vajton fëmijët e s
Njeriu i Putinit që alarmoi botën ka qenë ushtar Mediat britanike shkruajnë se shtetasi rus i akuzuar për sulmin me agjent nervor në Sallsbëri të Anglisë është oficer us
Këta minj sherrxhinj kanë habitur botën (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pabesueshëm kur dy minj luftojnë mes vete në raftin e një dyqani.
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO) Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta
Senatori amerikan: Një përqind e njerëzve zotërojnë pasuri marramendëse dhe komandojnë botën Nga: Bernie Sanders Titulli origjinal: Një bosht i ri autoritar kërkon një front ndërkombëtar progresiv Aktualisht
Fansat në tërë botën në shok, Beyonce përdor magjinë e zezë? Jo vetëm ky rast, por Beyonce është akuzuar disa herë se merret me magji dhe me Iluminatin duke indinjuar fansat në tërë
Takimi i 1988 që do të ndryshonte botën përfundimisht Nga Peter Bergen & David Sterman Në gushtin e vitit 1988, 9 persona u takuan në shtëpinë e Osama Bin Ladenit n
11 Shtatori, imazhet që tronditën botën (FOTO LAJM) Afro 3.000 njerëz humbën jetën kur avionë të marrë peng nga terroristët devijuan itineraret dhe u përplasën me kullat bi
Sot është përvjetori i sulmeve ndaj demokracisë, pamjet që trishtuan botën (FOTO LAJM) Sot është përvjetori i sulmeve që tronditën SHBA-të në 11 shtator të vitit 2011. Afërsisht 3.000 njerëz humbën jetën
Si duket sot vajza që mahniti botën (FOTO LAJM) Ajo quhet Aira Marie Brown dhe u bë e famshme kur ishte 2 vjeç pasi të gjithë e quanin si një kukull që merrte frymë.
E bujshme! Lorik Cana i rikthehet futbollit por jo në Shqipëri Lorik Cana edhe pse ka dhënë "doreheqjen" nga futbolli, kurrësesi nuk do të largohet nga ky sport. Së fundmi ai ka k
Interneti do ndalet në gjithë botën më 11 tetor Interneti do të bllokohet për miliona përdorues në mbarë botën më 11 tetor. Atë ditë do ndryshohet "zona e sigurisë" si
Shqiptarët habisin Botën, 3 vëllezër në 3 kombëtare të ndryshme. Ja kush janë fenomenët Shpeshherë rastet që vijnë nga Shqipëria janë nga ato që të lënë me gojëhapur, nga ato që nuk e kanë një të dytë jo vetë
Ç'do ndodhë më 11 tetor: Do të bllokohet interneti në të gjithë botën! Bllokimi i internetit do të ndodhë më 11 Tetor, pasi do të ndërrohen “çelësat e sigurisë” që mbrojnë një pjesë të rëndës