E FUNDIT/ Tërmeti shkund Tiranën
999 rezultate për

boten

Njihuni me 10 presidentët më të pasur në botën e futbollit, dy janë italianë (FOTO LAJM) Përmes galerisë të publikuar nga Mirror, ju do të njiheni me 10 presidentët më të pasur në botën e futbollit. Në kë
1 minut në internet ja çfarë ndodh Llogaritë janë bërë nga një shoqëri në operon në botën inovative dixhitale dhe rezulton se shkëmbehen 187 milionë email,
Fotografitë që ndryshuan botën (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Mos studioni dhe mos punoni,veproni si ky çift dhe bëheni të pasur (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë ëndërrojnë të bëhen të pasur apo të shëtitin botën por kjo mund të jetë shumë më e thjeshtë nga sa m
Policët i arrestojnë babin, vajza e vogël mahnit botën me veprimin e saj (VIDEO) Një vajzë e vogël dy vjeçare po merr të gjithë vëmendjen e rrjeteve sociale pas veprimit të saj të çuditshëm, teksa agje
Studimi i ri frikëson botën: Mishi i përpunuar shkakton kancer Një studim i ri në lidhje me faktorët e rrezikut që shkaktojnë kancer, është kryer nga American Institute for Cancer Res
Pa të dashurën me një tjetër, veprimi i djalit bëhet viral në gjithë botën Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën e tij teksa e tradhtonte, madje realizoi edhe një selfie në atë moment. Djalos
Vajza habit botën, i shpëton vdekjes për mrekulli Një vajzë vetëm 11-vjeç ka habitur gjithë botën. Vajza nga Teksas, SHBA, ishte ankuar për dhimbje koke. Pas një skan
“Hajde shqipe”, bishat shqiptare në një bashkëpunim që do të trondisë botën Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka kërkuar një bashkëpunim me këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipën, Rita Orën
Sakrifikoi veten për të shpëtuar shoqen, 14 vjeçarja çudit botën Një vajzë 14-vjeçare sakrifikoi veten, ndërkohë që u përpoq në mënyrë të dëshpëruar të shpëtonte një shoqe nga mbytja.
Kush ka teze botën ka, ja pse janë të rëndësishme për fëmijët tuaj Tezet luajnë rol unik në jetën e një fëmije, ndërkaq luajnë rol esencial në edukimin dhe rritjen e një fëmije. Të qen
Guardiola: Këto tre skuadra dominojnë botën e futbollit Pep Guardiola duket se ka një shije të hidhur nga Real Madridi, që nga koha e tij si trajner i Barcelonës. Trajneri s
Ushtria e Kinës mahnit botën (FOTO LAJM) Këtu janë mbledhur disa prej imazheve më të mahnitshme nga Kina, të cilat janë shkrepur në periudha të ndryshme kohore.
Këngëtarja shkund botën e modës më trupin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez është cilësuar si gruaja me të pasmet më joshëse në botë. Ajo ka disa vite, që e
Nga jeta luksoze në Xhungël, ky njeri habiti botën (FOTO LAJM) Duhet thënë se raste të tilla janë shumë të rralla, në mos të vetmet. Dashuria për natyrën, bëri që Hazen Audel të b
Nuk është film, këto fotografi kanë mahnitur botën (FOTO LAJM) Një zhytës në SHBA ka mundur t'i afrohet shumë afër peshkaqenit që mendohet se është më i madhi në botë,shkruan albeu.co
Po habisin botën, janë nënë e bijë por duken si motra (FOTO LAJM) Ato janë nënë e bijë, por nuk janë të paktë ata që i pandehin se janë motra, pavarësisht se diferenca mes tyre është 31
Bahtiri ende në "botën e tij", beson se Mitrovica do të bashkohet Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, ka siguruar qytetarët e këtij qyteti dhe të gjithë Kosovës se Mitrovica do
Djali që tronditi botën kthehet sërish: Sekretet fshihen tek qytetërimi i lashtë egjiptian Rusi që pretendon se pak muaj pasi lindi nisi të fliste dhe në moshën 2-vjeçare habiti mjekët dhe prindërit e tij me aft
Ky djalë shokon botën: Do të ha deri sa të vdes (FOTO LAJM) Është vetëm 34 vjeç e peshon 317 kg. Casey King tregon se kalon ditën duke ngrënë ushqime fast food dhe duke luajtur vid