999 rezultate për

boten

Bilanci: Mbi 18 milionë të infektuar me COVID-19 në të gjithë botën Numri i personave të prekur me koronavirus në të gjithë botën ka shkuar mbi 18 milionë mes të cilëve 688,939 kanë humbu
Punonjësit sezonalë: Nuk vij më kurrë në Gjermani, edhe botën të ma japin! Në thertore dhe ferma ka pasur disa shpërthime të virusit Corona. Një shkak më shumë për të rishikuar edhe një herë gjen
Bilanci: Mbi 16 milion të prekur nga COVID-19 në të gjithë botën Ka shkuar në më shumë se 16 milion numri i personave të prekur nga koronavirusi në të gjithë botën. Në bazë të dhënav
Bilanci tragjik i COVID-19: 16 milion të infektuar në gjithë botën Sipas Worldometers, numri i të infektuarve nga Covid-19 në gjithë botën ka kapur shifrën 16 milionë, përkatësisht 15,945
Rekord i zi, 260 mijë të infektuar gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë botën Vazhdon të rritet me ritme të shpejta numri i rasteve të reja dhe viktimave me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit ësh
Tjetër sulm? Whatsapp bie, përdoruesit e rrjetit të alarmuar në të gjithë botën Rrjeti social Whatsapp ka problem në të gjithë botën, por vetëm në versionin Web. Disa minuta më parë, të gjithë për
Sazan Guri godet fuqishëm me perlën e radhës: Zeusi zbriti në Shqipëri dhe krijoi botën! (VIDEO) Sazan Guri ka goditur sërish, dhe perla e kësaj radhe nuk ka të paguar! Ambientalisti Sazan Guri i njohur për deklar
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Përloti botën me fotografinë, ndahet nga jeta ushtari që serbët i masakruan familjen Serbët nuk kanë bërë masakra vetëm në Kosovë, por edhe në Bosnjë-Hercegovinë. Një rast i tillë, ku një ushtar boshnj
Natyra zotëron botën, këto fotografi e tregojnë më së miri (FOTO LAJM) Natyra sundon dhe mbizotëron kudo ajo është e lirë të veprojë, pasi është njeriu që e shkatërron gjithmonë atë. Çdo v
Liri pas koronavirusit, fotot e fëmijëve të miliarderëve që po "çmendin" të gjithë (FOTO LAJM) Fotot super luksoze të fëmijëve të miljarderëve bëjnë namin në Instagram nga mbarë bota. Që nga pijet e shtrjnta, ven
Bota nën bilancin e dhimbshëm të COVID-19, mbi 11 milion të infektuar Numri i të prekurve nga koronavirusi në mbarë botën ka shkuar në mbi 11 milionë. Gjithsej 11,010,167 raste me virusin
30 apo 50? Kjo grua bën "lëmsh" botën Me lëkurë rrezatuese, një fizik të lakmueshëm dhe rrudha të venitura, Bella Hernandez ka mahnitur me pamjen e saj rinore
COVID-19, mbi 10 milion persona në të gjithë botën të infektuar Numri i personave të infektuar me koronavirus në të gjithë botën është tashmë mbi 10 milion. Sipas të dhënave të pasqyru
10 milionë të infektuar në gjithë botën me COVID-19, mbi 100 mijë raste sot (FOTO LAJM) Ka arritur në 10 milionë të prekur nga COVID-19 në të gjithë botën. Në të dhënat e fundit të publikuara në Worldmeter, n
Po mahnit botën, Haland çudit me deklaratën mbi të ardhmen e tij Talenti norvegjez Erling Haland ka zbuluar se ai nuk do largohet nga Borusia Dortmund në merkaton e verës. Sulmuesi
Do mahniteni, foto që ju zbulojnë sa pak e njihni botën (FOTO LAJM) Toka është krijuar shumë herët para se të jetonte njerëzimi. Një gjë është e sigurt, që ne e njohim shumë pak botën. Mre
Vajza "vampir" habit botën: Ushqehem me gjak njeriu, jam 600 vjeçe (FOTO LAJM) Nëse nuk keni njohur asnjëherë një vampir, është koha ta bëni. Kjo vajzë 27-vjeçare, me vitet njerëzore, thotë se është
Lancohet dua.com, aplikacioni që bashkon shqiptarët në mbarë botën (FOTO LAJM) Sot u lancua zyrtarisht dua.com, platforma e cila ka për mision bashkimin e shqiptarëve kudo në botë. E themeluar p
Dubai vazhdon të befasojë botën, nis ndërtimin e qytetit "marsian" në mes të shkretëtirës (FOTO LAJM) Dubai është një qytet ku zjarrfikësit "fluturojnë", arkipelagët ndërtohen nga hiçi dhe ndërtesat prekin qiellin. Një