999 rezultate për

bota

Bota e futbollit mban frymën, sot derbi Madonninës Milan-Inter Bota e futbollit do të jetë sot me sytë nga Milanoja, atje ku në orën 20:30 do të luhet derbi i Madonninës, Milan-Inter.
Capello ironizon Ronaldon: Bota e futbollit njeh Pele, Messin, dhe Maradonën Fabio Capello ka anashkaluar Cristiano Ronaldon duke deklaruar se bota e futbollit njeh Messin, Maradonën dhe Pelen.
Fjalët prekëse të Georginës për Ronaldon: Je drejtuesi i ekipit, sepse bota e futbollit është e jotja (VIDEO) Lotët e saj bënë bujë në media mbrëmjen e djeshme, pas golit të tretë të Kristiano Ronaldos, që solli edhe përmbysjen e
Shokohet bota e modes, bukuroshja gjendet e vdekur në dhomën e hotelit (FOTO LAJM) Lotte van der Zee ndërroi jetë në një dhomë hoteli pasi kishte shkuar me prindërit për pushime. Modelja e njohur, fi
Kemi gati armët bërthamore! Bota i frikësohet një lufte Indi-Pakistan (VIDEO) Tensioni është në kulm mes Pakistanit dhe Indisë pas përplasjeve të 48 orëve të fundit në Kashmir, të cilat kanë bërë që
Po flet gjithë bota, tradhtia shkakton tërmet në familjen Kardashian (FOTO LAJM) Ndërsa në Shqipëri, të gjithë kanë qenë të fokusuar tek djegia e mandateve nga ana e opozitës, në botë lajm kryesor, ka
U gjet i vdekur: Bota e futbollit nderon Emiliano Sala (FOTO LAJM) Lojtarë dhe klube të ndryshme shprehën ngushëllime në media sociale pasi policia konfirmoi se trupi i argjentinasit, Emi
Një fytyrë skandaloze, bota shokohet nga Kim Kardashian (FOTO LAJM) Për paparacët nuk është aspak e vështirë të fotografojnë pothuajse çdo detaj të Kim Kardashian. Të dy palët janë mësuar
Bota në prag të konfliktit bërthamore, pas Rusisë dhe SHBA-të marrin vendimin ekstrem Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ka bërë të ditur përmes një deklarate para gazetarëve se Shtetet e Bashkuara
"Pusho në paqe Engjëll i vogël", e gjithë bota lutet për shpirtin e Julenit 2-vjeçar Pas 13 ditëve kërkimi, minatorët ditën e djeshme arritën të gjenin trupin e Julenit 2 vjeçar, por fatëkeqësiht pa shenja
E gjithë bota kundër, Erdogani mbështet Maduron e Venezuelës Përderisa SHBA, Kanadaja, dhe BE i kanë mbështetur protestat e popullit venezulian kundër diktatorit Nicolas Maduro një
Bota është e madhe, këta janë njerëzit që kur t'i shihni do të habiteni (FOTO LAJM) Bota është një vend i çuditshëm dhe i mrekullueshëm dhe ka edhe njerëz të pazakontë në të. ​Nga më të gjatit tek m
Flori e pranon hapur se i mungon dikush, për kë e ka? Flori Mumajesi shquhet për këngët e tij dedikime dhe historitë e shumta të dashurisë, pasi mesa duket ky njeri dashuron
Bahtiri nuk del nga bota e tij, thotë se edhe serbët duan bashkimin e Mitrovicës Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka konfirmuar se ka përfunduar nënshkrimi i peticionit për bashkimin e Mitrovicës d
Me flamurin kuqezi mbi supe, emigrantët shqiptarë nga e gjithë bota mblidhen para Kryeministrisë Mbrëmjen e sotme dhjetëra qytetarë dhe emigrantë janë mbledhur para Kryeministrisë për të protestuar për të shprehur pak
Duket si njeri i mirë por burrë më mashtrues se ky nuk njeh bota (FOTO LAJM) Kjo është si një përrallë e pabesueshme e gënjeshtrave dhe mashtrimit për publikuan, kur një grua zbuloi se burri i saj
Shpërthen makina pranë kopështit Botanik (FOTO LAJM) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e Kopështit Botanik në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se sh
Konflikti Rusi-Ukrainë, bota në prag të Luftës së Madhe? Aktualisht të gjitha informacionet shpien në një përfundim: Konflikti i ri mes Ukrainës dhe Rusisë duket i pashmangshëm.
Motra e Meghan përgatiti një surprizë të errët fiks për muajin kur lind Dukesha U bë pak kohë që bota nuk dëgjon të flitet për Samantha Markle a.k.a gjysmë-motra e Meghan-it, por nëse mendoni se ndosh
Bota mbam frymën, sot dueli i shekullit Boca-River Plate Ishte parashikuar që mbrëmjen e kaluar të zhvillohej takimi i parë I finales së Copa Libertadores mes Boca Juniors dhe R