999 rezultate për

botĂs

Ferrari dorëzohet në fund, Verstappen fiton në Austri Max Verstappen me Red Bull ka fituar Çmimin e Madh të Austrisë. Piloti belg la pas vete Leclercun e Ferrarit, të cili
Hemilton "pushton" Italinë dhe merr kreun Luis Hemilton dhuroi një paraqitje dominuese për të fituar Çmimin e Madh të Italisë dhe për herë të parë këtë sezon, u k
“The Sunday Times": Maqedonia të largohet nga Moska ose të vuajë! Maqedonia është në presion direkt nga autoritetet ruse për t’u larguar nga Perëndimi ose të “përballët me masat ndëshkim