999 rezultate për

botĂn

Aksident i frikshëm pranë TEG-ut, makina përfundon e përmbysur (VIDEO) Një aksident është shënuar pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Unazën e Madhe në kryeqytet.
Atentati me tritol tek Kopshti Botanik, identifikohet pronari i mjetit Ditën e sotme një automjet tip “Passat” me targa AA 946 EE është hedhur në erë me eksploziv pranë Kopshtit Botanik në T
Shpërthen një makinë në Tiranë Një makinë ka shpërthyer ditën e sotme në afërsi të zonës së Kopshtit Botanik. Burime zyrtare nga policia bëjnë me d
Drejt fundit punimet për segmentin e Unazës së Madhe nga shkolla teknologjike te Kopshti Botanik Në shtator Unaza e Madhe e Tiranës do të jetë funksionale për qytetarët. Për pak ditë pritet të hapet edhe segmenti më i
Ja pamjet e mbikalimit te Pallati me Shigjeta (VIDEO) Pjesa e tretë e Unazës së Madhe të Tiranës, ajo që përshkon segmentin nga Shkolla Teknologjike deri te Kopshti Botanik,
LAJM I FUNDIT/ Shpërthim me eksploziv pranë Kopshtit Botanik në Tiranë Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Kopshtit Botanik në Tiranë. Sipas burimeve të po
Shpërthen bombola e gazit në një pallat pranë Kopshtit Botanik Flakë zjarri janë sinjalizuar në një pallat pranë Kopshtit Botanik gjatë mesditës së sotme. Zjarri ka shpërthyer në një
Vidhet një lule e rrallë nga kopshti botanik i Londrës Në Kew Gardens, kopshtet botanike të Londrës, ndodhen disa prej llojeve më të rralla të bimëve në botë. Por vetëm pak
Tiranë, shpërthen makina, plagoset drejtuesi Nje automjet tip benz me targa AA303DK ka shperthyer pasditen e sotme ne afersi te Kopshtit Botanik ne kryqytet, duke le
Kate dhe Uilliam udhëtim mes luleve të Singaporit (FOTO-LAJM) Duka dhe dukesha e Kembrixh, Kate dhe Uilliam janë në Singapor me rastin e turit për Jubileun e diamantë të Mbretëreshës
Shalsi: Unaza të ndërtohet pa u prishur Kopshti Deputeti i PS-së Eduard Shalsi ka reaguar sërish sot në lidhje me projektin e Unazës së Madhe që prek edhe një pjesë të
Unaza do ndërtohet duke mbrojtur Kopshtin Partia Demokratike reagoi sot në lidhje me projektin e Unazës së Madhe në kryeqytet duke theksuar se nuk është qeveria a
Protestë kundër prishjes së Kopshtit Botanik Paraditen e sotme në Tiranë, dhjetëra qytetarë kanë protestuar kundër prishjes së Kopshtit Botanik. Të pranishëm kanë q