999 rezultate për

botĂ

U gjet i vdekur: Bota e futbollit nderon Emiliano Sala (FOTO LAJM) Lojtarë dhe klube të ndryshme shprehën ngushëllime në media sociale pasi policia konfirmoi se trupi i argjentinasit, Emi
Një fytyrë skandaloze, bota shokohet nga Kim Kardashian (FOTO LAJM) Për paparacët nuk është aspak e vështirë të fotografojnë pothuajse çdo detaj të Kim Kardashian. Të dy palët janë mësuar
Bota në prag të konfliktit bërthamore, pas Rusisë dhe SHBA-të marrin vendimin ekstrem Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ka bërë të ditur përmes një deklarate para gazetarëve se Shtetet e Bashkuara
"Pusho në paqe Engjëll i vogël", e gjithë bota lutet për shpirtin e Julenit 2-vjeçar Pas 13 ditëve kërkimi, minatorët ditën e djeshme arritën të gjenin trupin e Julenit 2 vjeçar, por fatëkeqësiht pa shenja
E gjithë bota kundër, Erdogani mbështet Maduron e Venezuelës Përderisa SHBA, Kanadaja, dhe BE i kanë mbështetur protestat e popullit venezulian kundër diktatorit Nicolas Maduro një
Bota Ă«shtĂ« e madhe, kĂ«ta janĂ« njerĂ«zit qĂ« kur t'i shihni do tĂ« habiteni (FOTO LAJM) Bota Ă«shtĂ« njĂ« vend i çuditshĂ«m dhe i mrekullueshĂ«m dhe ka edhe njerĂ«z tĂ« pazakontĂ« nĂ« tĂ«. ​Nga mĂ« tĂ« gjatit tek m
Flori e pranon hapur se i mungon dikush, për kë e ka? Flori Mumajesi shquhet për këngët e tij dedikime dhe historitë e shumta të dashurisë, pasi mesa duket ky njeri dashuron
Bahtiri nuk del nga bota e tij, thotë se edhe serbët duan bashkimin e Mitrovicës Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka konfirmuar se ka përfunduar nënshkrimi i peticionit për bashkimin e Mitrovicës d
Me flamurin kuqezi mbi supe, emigrantët shqiptarë nga e gjithë bota mblidhen para Kryeministrisë Mbrëmjen e sotme dhjetëra qytetarë dhe emigrantë janë mbledhur para Kryeministrisë për të protestuar për të shprehur pak
Duket si njeri i mirë por burrë më mashtrues se ky nuk njeh bota (FOTO LAJM) Kjo është si një përrallë e pabesueshme e gënjeshtrave dhe mashtrimit për publikuan, kur një grua zbuloi se burri i saj
Shpërthen makina pranë kopështit Botanik (FOTO LAJM) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e Kopështit Botanik në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se sh
Konflikti Rusi-Ukrainë, bota në prag të Luftës së Madhe? Aktualisht të gjitha informacionet shpien në një përfundim: Konflikti i ri mes Ukrainës dhe Rusisë duket i pashmangshëm.
Motra e Meghan përgatiti një surprizë të errët fiks për muajin kur lind Dukesha U bë pak kohë që bota nuk dëgjon të flitet për Samantha Markle a.k.a gjysmë-motra e Meghan-it, por nëse mendoni se ndosh
Bota mbam frymën, sot dueli i shekullit Boca-River Plate Ishte parashikuar që mbrëmjen e kaluar të zhvillohej takimi i parë I finales së Copa Libertadores mes Boca Juniors dhe R
Bota "kryqëzon" sytë në sfidën ku vdekja pranohet para humbjes (VIDEO) 58 vjet pritje për sfidën më të madhe se Real-Barça. Sonte në mbrëmje do të zhvillohet ndeshja më e madhe në botë sa i
E ngacmojnë për marrëdhënien për Leilën, reagon Robert Berisha Që në fillim, Roberti është ngacmuar shumë për marrëdhënien me Leilën. Në natën e sotme, ndodhi pak a shumë e njëjta
Shënon golin e parë si profesionist vetëm 14 vjeç, e gjithë bota i ka sytë tek ky futbollist (VIDEO) Imagjinojeni ta shënoni golin e parë profesional në ndeshjen më të madhe në ligën elitare në vendin tuaj. Tani, imag
Diktatura iraniane në panik, përpiqen të manipulojnë duke sulmuar Trumpin Lideri iranian Ayatollah Khamenei tha se politikat e presidentit amerikan Donald Trump po përballen me kundërshtime nga
Vajza bjonde që i bën të gjithë për vete me këtë kërcim (VIDEO) Kjo vajzë tërheqëse ka mahnitur të gjithë të pranishmit me kërcimin e saj në një dasëm. Kërcimi i saj është bërë vira
Vitin tjetër nis ndërtimi i Kopshtit të Ri Zoologjik dhe atij Botanik (FOTO LAJM) Fëmijët e Tiranës do të kenë një nga Kopshtet Zoologjike më të bukura në rajon. Vitin e ardhshëm Bashkia e Tiranës do të