999 rezultate për

bosko

U vu sot në pranga, kush është i forti i "Don Boskos" që theri 45-vjeçarin për një fjalë goje Ditën e sotme policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin Argjr Dusha, 50-vjeç. Burimet zyrtare bëjnë me dije se i
Tension në Tiranë, apartamenti përfshihet në flakë Kati i fundit i një pallati është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë në katin e tetë të një pallati në zonën e njohur
Shoqërohet me ambulancë një shtetase kineze në Don Bosko: Ishte shumë keq (VIDEO) Një shtetase kineze në Tiranë, në zonën e Don Boskos, është shoqëruar me ambulancë ditën e sotme. Ngjarja e filmuar n
Blindohet Tirana, rrëmbehet një person në Don Bosko? Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Tiranë pak minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur në Don Bosko ku ësht
Vulin i përgjigjet Malit të Zi: Për Kosovën, duhet të na pyesni neve Pas vendimit të ministrit të Mbrojtjes së Malit të Zi, Predrag Boskoviq për të dërguar trupa ushtarake në kuadër të KFOR
Bashkia e Tiranës përfundon rikualifikimin urban të bllokut të banimit në “Don Bosko” Rrugë më të mira, trotuare, lulishte dhe një kënd lojërash për fëmijët, janë dhurata që Bashkia e Tiranës u bëri banorëv
Shkelma e grushta mes rrugës, dy vajzat gangstere përfundojnë në polici Në "Don Bosko" në Tiranë, dy vajza janë zënë duke dhuruar shoë mes rrugës. Për të ndarë vajzat të cilat u zunë keq m
Zbulohet bordelloja online në Don Bosko, arrestohet Anushja Një tjetër rrjet prostitucioni është shkatërruar nga policia në Tiranë. Në kuadër të operacionit "Chat Line 4", ka vë
“Po na merr burrat në qafë”, studentja e re çmend gratë e "Don Boskos" Gratë e zonës së “Don Boskos” kanë rënë në hall me një vajzë të re studente. Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”,
Panik në "Don Bosko", merr flakë një banesë private Një banesë ka marrë flakë në zonën e Don Boskos në Tiranë. ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërkohë e gj
Plagosja me thikë në Don Bosko, për një gërvishtje makine Një tjetër krim ka ndodhur në zonën e Don Boskos, ku një i ri u qëllua disa herë me thikë. Siç ka bërë të ditur zyrta
Plagosja me thikë në Don Bosko, arrestohet autori i dyshuar Një tjetër krim ka ndodhur në zonën e Don Boskos, ku një i ri u qëllua disa herë me thikë. Siç ka bërë të ditur zyrta
E FUNDIT/ Plagosje me thikë te ‘Don Bosko’, i riu rëndë në spital Një plagosje me thikë ka ndodhur mesditën e të dielës në zonën e Don Bosko-s në kryeqytet. Mësohet se një konflikt pë
Operacioni në “Don Bosko”, zbulohet pronësia e makinës që përdorën policët Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me operacionin antidogë në zonën e “Don Boskos”, në kuadër të së cilit u arrestuan
Zbardhen detaje, si u arrestua “kapoja” e Don Boskos dhe çfarë iu sekuestrua Detaje të reja janë zbuluar nga operacioni i mbrëmshëm ku mbeti i plagosur në “Don Bosko” shpërndarësi i kokainës.
Zbulohet identiteti i të plagosurit nga aksioni i policisë në “Don Bosko” Personi i cili mbeti i plagosur nga sulmi me armë i Policisë së Anti-trafikut, quhet Bledar Peci, dhe për momentin ndodh
Detaje të reja, si u mundua t’i shpëtonte policisë trafikanti në “Don Bosko” Dalin detaje të reja nga aksioni antidrogë i Policisë pasditen e sotme te “Don Bosko”, ku një person është plagosur pasi
Tentoi të çante postbllokun e policisë, plagoset shoferi në “Don Bosko” Forca të shumta policie kanë nisur një operacion antidrogë në zonën e “Don Boskos” mbrëmjen e sotme. Policia ka qëllu
Operacion antidrogë në "Don Bosko", policia qëllon në ajër Forca të shumta policore kanë nisur një operacion antidrogë në zonën e “Don Boskos” mbrëmjen e sotme. Raportohet se p
Plagosje në “Don Bosko”, forca të shumta policie në vendngjarje Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur sot qytetin e Tiranës. Pas vrasjes që ndodhi një dite më parë duke i marrë je