999 rezultate për

boshtin

Mediat serbe: “Plani i Ferrit” i SHBA-së do shkatërrojë boshtin Serbi-Rusi-Kinë Tabolidi serb “Informer”, në artikullin e titulluar “Plani i Ferrit i SHBA-ve”, shkruan se si Shtetet e Bashkuara kanë h
Fleckenshtein- Boshtinaru dënojnë shpërthimet Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenshtein dhe eurodeputeti i majtë në PE, Viktor Boshtinaru
Bregu: Nëse qeveria nuk ndryshon kurs, do humbasim statusin Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu deklaroi sot në takimin e sotem ne Strasburg ne PE, se opozita i kerkon qeveri
Pack e pakënaqur me qeverisjen Institucionet e pavarura, shkarkimet në administratë dhe vendimi i qeverisë për shtimin e kompetencave të INUK kanë qenë
E rrallë, Juve me 10 italianë në fushë (FOTO LAJM) Për të parë një skuadër me 10 italianë në fushë, siç do të jetë i përbërë sot Juventusi kundër Sampdorias, duhet të kthe
Topalli and Boshtinaru had a conflict in the EP In the two-day conference on the Balkans held in the plenary hall of the European legislature Victor Boshtinaru was the
Topalli përballë Boshtinaru në PE Në konferencën dyditore për Ballkanin që u mbajt në sallën plenare të legjislativit europian Viktor Boshtinaru ishte i p