999 rezultate për

boshatisur

Lojtari i Newcastle nuk shënon me portën e boshatisur (VIDEO) Matt Ritchie ka humbur një gol të sigurt në ndeshjen e Newcastle United ndaj Burnley. Mesfushorika shpërdoruar një ras
Gruevski kishte boshatisur llogaritë bankare që në shtator Ish kryeministri Nikola Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin d
Përmbysje e madhe në Napoli (VIDEO) Fund i hidhur për Milanin. Në “San Paolo” Napoli bëri të pamundurën pasi përmbysi rezultatin nga 0-2 në 3-2 përballë
Argjentina nuk shënon me portë të boshatisur ndaj Koacisë (VIDEO) Argjentina dhe Kroacia po luajnë ndeshjen e dytë të Grupit D në Kupën e Botës. Futbollisti Enzo Perez ka humbur një
Egjipt-Uruguai, zbulohet arsyeja pse stadiumi i ishte i boshatisur Mijëra karrige ishin bosh në ndeshjen e dytë të këtij Botërori mes Egjiptit dhe Uruguait. Vendimi i FIFA-s për të çua
E PABESUESHME / Sulmuesi i Kilit nuk shënon me portë të boshatisur (VIDEO) Në një miqësore të zhvilluar mes Kilit dhe Serbisë ka ndodhur një moment i veçantë. Por pavarësisht gjithçkaje moment
Kroacia është boshatisur, ka nevojë për 20 mijë punëtorë Nga riviera kroate deri të plazhet bullgare gastronomia dhe hoteleria përgatiten për një sezon rekord, shkruajnë mediat
Salah shënon supergol me portë të boshatisur (VIDEO) Liverpooli nuk ka të ndalur duke shënuar ndaj Cityt në "Anfield Road". Këtë herë është egjiptiani Mohamed Salah që s
Pamjet "apokaliptike" të ciklonit bombë në Amerikë (FOTO LAJM) Stuhia e fortë që ka goditur bregun lindor të SHBA-ve që nga e mërkura ka lënë disa skena të pazakonta. Liqene, lume
E PABESUESHME / Lojtari i Brentford nuk shënon me portë të boshatisur (VIDEO) Sulmuesi i Brentford, Neal Maupay, nuk ka mundur të shënojë në portën e hapur nga një largësi prej pesë metrave dhe medi
"San Siro" i boshatisur nga tifozët për ndeshjen sonte kundër AEK-ut (FOTO LAJM) “San Siro” është pothuajse i zbrazët në ndeshjen që po zhvillohet ndërmjet Milan – AEK. Pavarësisht transferimeve të
Benzema nuk ndryshon, me portën e boshatisur çon topin jasht (VIDEO) Teksa vazhdon të luhet sfida mes Realit dhe Totenhemit, rezultati vazhdon të jetë 1-1. Por, rastin për të kaluar në
QESHARAKE| Djaloshi që nuk shënon me portë boshë (VIDEO) Futbolli është i çuditshëm por edhe qesharak ku futbollistët më të njohur humbasin raste deçisive përpara portës, por kë
Reagimet e mediave spanjolle për Camp Nou-n e boshatisur (FOTO LAJM) Barcelona luajti ndeshjen e fituar 3-0 kundër Las Palmasit pa tifozë pasi kështu vendosi Federata e Spanjës në bashkëpun
Joleza Koka sulmon Elisa Spiropalin: Edhe zyrën e kishte boshatisur Joleza Koka, e cila drejtoi për disa vite forumin rinor të Partisë Socialiste pasi Elisa Spiropali u emëruar Drejtoreshë
Marku: Qeverisja e BDI-së, vetëm të këqija për shqiptarët Opinionistja Adelina Marku konsideron se, Bashkimi Demokratik për Integrim gjatë pushtetit prej më shumë se një dekade k
Dështimi i sezonit në La Liga (VIDEO) Çudirat nuk kanë të sosur në futboll. Një dështim spektakolar ka ndodhur në ndeshjen e luajtur mbrëmë mes Levantes dhe B
Ja si humbet rastin me portën e boshatisur (VIDEO) Nëse shikon foton, nuk e beson që mund të humbet një rast i tillë. Por fatkeqësisht sulmuesi Cyle Larin ësh të bërë pjes
11-vjeçari kosovar shpërthen në lot kur nuk shënon (VIDEO) Një episod i paprecedent ka ndodhur gjatë Kupës Ballkanike U-11 që u zhvillua në Izmir në ndeshjen midis Bursasporit dhe
Cristiano i mërzitet golit të Arbeloas (VIDEO) Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, vazhdon të jetë protagonist i sjelljeve aspak sportive në fushat e lojës. Rasti m