999 rezultate për

bosh

Rama reagon pas vdekjes së nënës së tij dhe poston foton në krah të saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u nda nga jeta Aneta Rama, e ëma e kryeministri Edi Rama. Pas ngushëllimeve të shumta, kryeministri
COVID-19 i merr jetën ministrit boshnjak Ministri për Mbrojtje të të Drejtave të Luftëtarëve në Bosnje dhe Hercegovinë, Salko Bukkvareviç ka ndërruar jetë si pas
Ministrja Denaj në Berat me lugën bosh të propagandës Nga Namir Lapardhaja Ministrja e Financës dhe e Ekonomisë, znj. Anila Dënaj, ka zhvilluar sot një vizitë në Bashkinë
Kjo 27-vjeçare vdiq pasi konsumoi alkool me stomakun bosh! (FOTO LAJM) Alkoli mund të të marrë jetën dhe shembulli perfekt është vajza 27-vjeçare, Alice Burton Brandford. Alice Burton Brad
Dallku, Ibrahimi dhe Boshnjaku përfundojnë në spital (VIDEO) Trajneri Armend Dallku, fizioterapeuti Atdhe Halimi, dhe dy futbollistët Labinot Ibrahimi dhe Lorik Boshnjaku, kanë përf
Hoti nuk do të kthehet duarbosh në Kosovë, marrëveshja që nënshkroi sot në Paris Avdullah Hoti nuk kthehet duarbosh në Kosovë, ja marrëveshja që nënshkroi sot në Paris Përveç takimit me presidentin fra
Champions luhet me tifozë? Aleksander Ceferin presidenti i UEFA-s ndez dritën jeshile që Final 8 në Champions League dhe Europa League në program p
Stadiumet bosh po penalizojnë rezervat dhe trajnerët që po ndëshkohen nga arbitrat Tommaso Berni, portieri i tretë tek Interi që nuk ka asnjë paraqitje në gjashtë edicione, u përjashtua nga banka e rezer
Barcelona zyrtarizon Pjanic, boshnjaku premton se do të japë maksimumin me katalanasit (VIDEO) Barcelona ka publikuar një video duke zyrtarizuar blerjen më të re të klubit, Miralem Pjanic. Mesfushori boshnjak nën
Deputetja boshnjake mbron UÇK-në: Do të jemi në rrugën e çlirimtarëve Deputetja boshnjake në Kuvendin e Kosovës, Duda Balje, ka mbrojtur luftën e shenjtë të ushtrisë çlirimtarë të Kosovës.
Trajleri me targa boshnjake merr para motorin, 41 vjeçari në gjëndje të rëndë Nje aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugor Hani i Hotit – Shkodër, në afërsi të fshatit V
Shifra shqetësuese, popullata e Maqedonisë po plaket, shkollat ​​po boshatisen Tendencat negative demografike në vendin tonë po marrin gjithnjë e më shumë vrull dhe këtë e ilustrojnë më së miri nga t
4 arsye pse të flesh me stomakun bosh është një ide e keqe, flasin specialistët Të qenit i uritur ka një efekt negativ në të mësuarit dhe punuarit dhe madje mund të shkaktojë depresion, thonë studiues
Ushqimet që nuk duhet t'i hash kurrë esëll ose me stomakun bosh Kur njerëzit kanë uri, hanë çfarë t’u dalë përpara. Megjithatë, kjo është shumë e rrezikshme, sepse disa ushqime nuk jan
5 milion euro për respiratorë të prishur, arrestohet kryeministri boshnjak dhe një zyrtar tjetër Dy zyrtarë të lartë të shtetit në Bosnjë-Herzegovinë dhe një pronar i një kompanie private, kanë përfunduar në pranga pë
Pandemia ulë këmbimin tregtar në Maqedoninë e Veriut Këmbimi tregtar i Maqedonisë së Veriut me shtetet tjera në periudhën janar-mars ka shënuar rënie në krahasim me periudhë
Ushqimet që nuk duhet t'i hash kurrë esëll ose me stomakun bosh Kur njerëzit kanë uri, hanë çfarë t’u dalë përpara. Megjithatë, kjo është shumë e rrezikshme, sepse disa ushqime nuk jan
Befason trajneri i Dortmund: Shkallët bosh, plus për lojtarët e mi Ndalesa e gjatë prej më shumë se 2 muajsh për shkak të pandemisë COVID-19 nuk frenoi hovin e Borussias së Dortmundit që
Frutat më të mira që duhet ngrënë me stomak bosh Ngrënia e frutave në mëngjes është mënyra më e mirë për ta nisur ditën.Një gjë e tillë do t’ju ndihmojë të keni një mend
Mentaliteti është çelësi i suksesit në stadiumet bosh Lojtarët e Bayern Muenchenit duhet të punojnë edhe më shumë për të motivuar njëri-tjetrin për të mbajtur mentalitetin fi