999 rezultate për

bosch

Ish-ambasadori holandez: Vuçic, mos derdhni lot krokodili për Ivanovicin Ish-ambasadori i Holandës në Kosovë, Robert Bosch, ka reaguar pas vrasjes së liderit të Iniciativës Qytetare serbe, Oliv
Ish-ambasadori i OSBE-së ka një mesazh të rëndësishëm për shqiptarët Për ish-ambasadorin e OSBE-së në Shqipëri, Robert Bosch, i cili sapo ka mbaruar mandatin e ambasadorit të Holandës në Ko
Dritan Demiraj ka një kërkesë për Boschard Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj priti në një takim kreun e Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchar
Bosch: Kosovës duhet t’i ishin hequr vizat Robert Bosch, ish-ambasadori i Holandës ka deklaruar se Kosovës duhej t’i hiqeshin vizat bashkë me Shqipërinë e Maqedoni
Bosch: Shqiptarët me 30% diskriminohen në Maqedoni, serbët me 5% privilegjohen në Kosovë Robert Bosch, ish-ambasadori i Holandës në Kosovë ka reaguar ndaj deklratave të Ivica Daçicit i cili akuzoi në mënyrë jo
OSBE nxjerr zbuluar Boschard: Ja e vërteta e 2 mld eurove OSBE­-ja ka përgënjeshtruar ambasadorin Borchardt ditën e djeshme, teksa ai tha në “Ora News” se deri në 2016 janë mbjel
Fotoja e patates shitet për 1 milion euro (FOTO LAJM) Kjo është patatja e shitur me një çmim të pabesueshëm prej 1 milion eurosh. Fotoja është blerë nga një koleksionist arti
Arrestohen dy aktivistë të VV-së për grafitet kundër ambasadorit Bosch (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar dy aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje pasi kishin shkruar në disa mure
Ambasadori holandez mbush gropat në rrugët e Prishtinës (FOTO LAJM) Ambasadori i Holandës në Kosovë, Robert Bosch, nuk ka pushuar si fundjavë që është, por ka dalë në rrugët e Prishtinës p
Përplasja e ambasadorit me dy deputetët e Vetëvendosjes (VIDEO) Dy deputetet e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu dhe Puhie Demaku, nuk kanë dashur të dëgjojnë argumentet e ambasad
Ambasadori i Holandës mbush gropat në Prishtinë Ambasadori i Holandës në Kosovë, Robert Bosch është personi i cili ka marrë vet iniciativën për të mbushur gropat në Pri
Bosch: Politicians in Kosovo 'don't care' about their country Dutch Ambassador in Kosovo, Robert Bosch, said he was surprised by how much local politicians see their personal interes
Bosch: Politikanët pas interesit personal, jo të Kosovës Ambasadori i Holandës në Kosovë, Rober Bosch, shprehet i habitur nga mënyra se si politikanët vendorë më shumë shohin i
Kejp Taunit qyteti mbi pemë! (FOTO LAJM) Shijimi i natyrës është mënyra më e mirë për të ndjerë kënaqësi dhe pse mënyrat se si mund të merret ajo janë të ndryshm
Bosch: Refuzimi i Gjykatës Speciale s’është mirë për Kosovën Ambasadori i Holandës në Kosovë, Robert Bosch ka deklaruar se tanimë është vendosur që Kosova duhet ta ketë një Gjykatë
Kosovo "depends" on international partners Dutch Ambassador in Kosovo, Robert Bosch said that only when all institutions will be functioning properly, Kosovo will
Kosova "e varur" nga ndërkombëtarët Ambasadori holandez në Kosovë, Robert Bosch është shprehur se vetëm atëherë kur të gjitha institucionet të funksionojnë
Edi Rama me fanellën e Paul Pogba (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, sapo ka postuar në faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebook, një album fotogr
Asociacioni i komunave serbe “Kali i Trojës” për Kosovën Grupi për Studime Juridike dhe Politike organizoi një takim në të cilën mori pjesë edhe Ambasadori i Mbretërisë së Holan
ABB, Bosch, Cisco dhe LG krijojnë platformë për "shtëpitë inteligjente" ABB, Bosch, Cisco dhe LG janë bashkuar për të krijuar një platformë softuerësh standarde, në të cilën mund të bazohen të