999 rezultate për

borxhi

Shkak borxhi 600 euro, Dëshmia e të riut në Athinë: Babai doli para plumbave (VIDEO) Një borxh prej 600 eurosh që djali i viktimës i kishte autorit të dyshuar të ngjarjes ishte shkak i vrasjes së babait të
Babai iu vra me 4 plumba para syve, 27 vjeçari: Shkak, borxhi i vëllait! Pak ditë më parë në Athinë u zhvillua një atentat i rëndë ndaj familjes shqiptare ku u vra një shqiptar dhe iu plagosën
Barcelona rrezikon falimentimin, zbulohet shifra e "çmendur" e borxhit Barcelona rrezikon falimentimin total për shkak të pandemisë globale COVID-19. Ky lajm lançohet nga “La Vanguardia”,
DETAJET/ Vrasja për borxhin në Kuçovë, autori pranon krimin: Ia lava me 46 kg mish! Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i rëndë i ndodhur mëngjesin e ditës së enjtes në Kuçovë. Mësohet se autori ka
"Mevlani më ka para borxh", Shqipja paralajmëron për "bomba" të tjera (FOTO LAJM) Edhe pse u përjasshtua dhe nuk është më pjesë e "Pëprputhn", ih-konkurrentja Shqipe Hysenaj mundohet me çdo kusht të jet
"Buxheti për pandeminë ", Spiropali i përgjigjet Hajdarit: Pretendojnë ta bëjmë detin kos Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali i është përgjigjur akuzave të deputetes Rudina Hajdari dhe Ra
Vrau shokun se i kërkoi borxhin, 30 vite burg për Islam Myrtajn Gjykata e Tiranës ka vendosur 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Myrtaj u shpall i
Shqipëria, e 6-ta në Europë për rritjen e borxhit gjatë pandemisë (FOTO LAJM) Në fund të 6 mujorit të parë 2020, borxhi publik në vend arriti në 80% të prodhimit të Brendshëm Bruto (PBB), me një rri
COVID-19/ Shqipëria, e 6-ta në Europë për rritjen e lartë të borxhit, por e fundit për mbështetjen për ekonominë Në fund të 6 mujorit të parë 2020, borxhi publik në vend arriti në 80% të prodhimit të Brendshëm Bruto (PBB), me një rri
"Koha të kthejmë borxhin", Meta ragon pas tërmetit të fuqishëm që tronditi Turqinë dhe Greqinë Presidenti Ilir Meta ka shprehur solidaritet për popullin turk dhe grek pasi u goditën nga tërmeti i fuqishëm me magnitu
Meta: Kush prek një votë më 25 prill, t'i pritet dora si në mesjetë! Presidenti, Ilir Meta, ka folur nga Korça në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit, ku tha se vendi do të hyjë në një epokë t
Rama "shuplakë" Metës: Çfarë borxhi ka Shqipëria që të durojë shkallimet e tua Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas deklaratës së Presidentit Ilir Meta i cili sot iu drejtua me një letër Asamb
Vijojnë replikat Rama-Meta: Thuaja pash Zotin çfarë borxhi të kanë shqiptarët Vijojnë replikat në distancë mes kreut të qeverisë Edi Rama dhe presidentit të vendit Ilir Meta, që duket se nuk janë më
"Do të të marr peng fëmijët", biznesmeni në telashe pas divorcit për borxhin e ish-gruas E kërcënojnë se do t’i marrin peng fëmijët për borxhin e ish-gruas. Kjo është historia e A.K., një biznesmen që prej dis
Rritja e Borxhit Publik, Basha akuzon Ramën se po i jep goditjen fatale ekonomisë Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas të dhënave të fundit lidhur me rritjen e Borxhit Publik trksa shprehe se kryem
Nuk dogjën mandatet, Basha: Rama dikujt i fali borxhin e dikujt i fali burgun! Kreu i PD-së, Lulzim Basha shprehet se shumica prej deputetëve të opozitës së re kanë bërë pazare me kryeministrin Rama.
Habit Ahmetaj: Borxhin e 2020-ës e morëm për të larë atë të 2010-ës Ministri Arben Ahmetaj është shprehur se borxhi i marrë së fundmi, Eurobondi prej rreth 650 milionë euro, është për të s
Basha: Ramavirusi shkatërroi Teatrin për të shtuar me 30 milion euro borxhin Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha a reaguar në Twitter ku shprehet se kriza e thellë ekonomike dhe papunësia në S
Kriza nga pandemia, United pëson ulje të ardhurash dhe rritje të borxhit United njoftoi të enjten se ata janë duke tërhequr parashikimin e tyre të mëparshëm për vitin 2020 ‘duke marrë parasysh
Rritje e borxhit, Roma rrezikon falimentimin Pas publikimit të djeshëm të raportit tremujor të 31 Marsit, AS Roma pati një rritje të borxhit të saj financiar në 278.