999 rezultate për

borxhe

Shet medaljen e finales më të "çmendur" të Champions për të paguar borxhet Ju kujtohet Steve Finnan, lojtari i Kombëtares së Republikës së Irlandës, pjesë e brezit të artë të Liverpoolit në vitin
Man.United i zhytur në borxhe, nënkryetari bën thirrje për kujdes Nënkryetari ekzekutiv i Manchester Unitedit Ed Woodward, ka thënë se klubi duhet të "menaxhojë me kujdes burimet financi
Shteti kosovar mbi gjysmë miliard euro borxhe bizneseve dhe qytetarëve Mbi gjysmë miliard euro ka arrit borxhi i shtetit ndaj kompanive dhe qytetarëve në vend. Borxhe të cilat janë në rritje
Drejtori sportiv akuzon ish-pronarët kinezë për borxhet: Ishim aq keq, sa pranuam përjashtimin nga Europa Pas largimit të Silvio Berlusconit, mendohej se kinezët do të ishin shpëtimi i Milanit. Megjithatë Yonghong Li e mba
Jetë luksoze dhe me miliona, 12 futbollistët që përfunduan të varfër Nga varfëria në pasuri dhe rikthim në origjinë – fatkeqësisht, ky është një trend që përsëritet në botën e futbollit.
Probleme për Juventusin, viti i tretë radhazi me humbje shton borxhet Juventusi dominon prej vitesh futbollin italian dhe është kthyer përsëri në një skuadër me shumë prestigj në Europë.
Çifti shndërron kontenjerët në shtëpi për të jetuar pa borxhe (VIDEO) Varësisht nga kushtet njerëzit ndërtojnë shtëpitë e tyre, ata që kanë shumë para duan të ndërtojnë shtëpi më luksoze dhe
Detyrimet e prapambetura shkojnë 53 milionë euro, institucionet me borxhet më të mëdha Në fund të tremujorit të parë 2020 detyrimet e prapambetura të institucioneve arritën në total rreth 53 milionë euro ku
Shkak koronavirusi, gjigandi portugez i zhytur në borxhe drejt kapitullimit Pezullimi i futbollit për shkak të shpërthimit të pandemisë së Koronavirusit po godet fatalisht të gjitha klubet. Klu
I dha fund jetës me kabllon e televizorit, biznesmeni ishte i zhytur në borxhe Pas dy ngjarjeve të rënda në Durrës dhe në Lezhë, një tjetër lajm i burime zyrtare të policisë bënë me dije se është gje
"Laj borxhe", Jonida Maliqi i përgjigjet me stil ish-mikeshës (FOTO LAJM) Megjithëse dikur ishin shoqe të ngushta, Jonida Maliqi dhe Alba Danaj kanë pasur sot një përplasje në distancë. Sot,
Samanta Karavello tregon si u fut në borxhe për një klip: Mora kredi, e nisa me 10 mijë "Kam marrë kredi, e kam nisur me 10 mijë lek të falura nga daja..." Këngëtarja shqiptare Samanta Karavello është shpr
Familja e naftëtarit grevist: Jemi të zhytur në borxhe, ushqehemi me çaj e djathë E ndërsa naftetaret nuk tërhiqen nga ngujimi, familjet e tyre mezi mbajnë frymën. ABC News ishte në shtëpinë e Aleksadër
Gazetari: 700 milionë euro janë kredi, Shqipëria nuk ka nevojë për borxhe konferencash! Sot në Bruksel në Konferencën e Donatorëve, u mblodhën 1.15 miliardë euro dhe do të shpenzohen për ndërtimin e zonave të
Përkeqësohet ekonomia, bizneset po kërkojnë borxh për të shlyer borxhet Bankat tregtare kanë vëne re se gjatë 3-mujorit të fundit të vitit 2019 ka një rritje të tendencës për kredi, të cilat d
"Borxhet të zhysin në amulli, 400 mijë euro mbajn peng Idrizin" Flamurtari është shembulli i një klubi që ka shumë probleme në Superiore. Të ftuarit në emisionin “Pressing”, që transme
Vendimi i ri: Qeveria “shkarkon” kryebashkiakët me borxhe eksa qeveria është përfshirë në një cikël të ri detyrimesh të prapambetura që rrezikojnë seriozisht shëndetin e arkës s
Si do të mblidhen 880 milion euro borxhe të kompanive më të mëdha Bizneset i kanë borxh tatimeve një shumë prej 107.7 miliardë lekë, ose rreth 880 milionë euro, sipas të dhënave të tatim
E TRISHTË/ Palermo shpall falimentin Ditën e sotme kanë marrë fund edhe përpjekjet e dështuara të drejtuesve të Citta di Palermo për ta kthyer klubin të jeto
I zhytur kokë e këmbë në borxhe, pamjet e arrestimit të Elton Radovanit (FOTO LAJM) Policia e Paraguajit ka mërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Elton Radovanin, djalin e ish-Prefektit të Shkodrës, Pjer