999 rezultate për

borxh

I riu shqiptar kapet në fermën e kanabisit: Kam 16 mijë paund borxh Një punëtor lokalit që punoi si kopshtar kanabisi pretendoi se u detyrua të punonte pasi bosët shqiptarë të drogës i bën
Vrau shokun se i kërkoi borxhin, 30 vite burg për Islam Myrtajn Gjykata e Tiranës ka vendosur 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Myrtaj u shpall i
Shqipëria, e 6-ta në Europë për rritjen e borxhit gjatë pandemisë (FOTO LAJM) Në fund të 6 mujorit të parë 2020, borxhi publik në vend arriti në 80% të prodhimit të Brendshëm Bruto (PBB), me një rri
Pandemia penalizoi rëndë këngëtarët, Altin Sulku: Po kërkojmë para borxh! Altin Sulku dhe Stivi Boka sollën projektin e tyre të parë muzikor, të titulluar “Teka Teka”. Kënga është kthyer në n
COVID-19/ Shqipëria, e 6-ta në Europë për rritjen e lartë të borxhit, por e fundit për mbështetjen për ekonominë Në fund të 6 mujorit të parë 2020, borxhi publik në vend arriti në 80% të prodhimit të Brendshëm Bruto (PBB), me një rri
Rama i merr borxh fjalët At Zef Pllumit: Ziliqarit mos i trego as ëndrrën që ke parë Kryeministri Edi Rama ka vazhduar traditën e fjalëve të ccmuara edhe sot duke shpërndarë në profilin e tij një shprehje
"Koha të kthejmë borxhin", Meta ragon pas tërmetit të fuqishëm që tronditi Turqinë dhe Greqinë Presidenti Ilir Meta ka shprehur solidaritet për popullin turk dhe grek pasi u goditën nga tërmeti i fuqishëm me magnitu
Meta: Kush prek një votë më 25 prill, t'i pritet dora si në mesjetë! Presidenti, Ilir Meta, ka folur nga Korça në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit, ku tha se vendi do të hyjë në një epokë t
Shet medaljen e finales më të "çmendur" të Champions për të paguar borxhet Ju kujtohet Steve Finnan, lojtari i Kombëtares së Republikës së Irlandës, pjesë e brezit të artë të Liverpoolit në vitin
Man.United i zhytur në borxhe, nënkryetari bën thirrje për kujdes Nënkryetari ekzekutiv i Manchester Unitedit Ed Woodward, ka thënë se klubi duhet të "menaxhojë me kujdes burimet financi
Shteti kosovar mbi gjysmë miliard euro borxhe bizneseve dhe qytetarëve Mbi gjysmë miliard euro ka arrit borxhi i shtetit ndaj kompanive dhe qytetarëve në vend. Borxhe të cilat janë në rritje
Rama "shuplakë" Metës: Çfarë borxhi ka Shqipëria që të durojë shkallimet e tua Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas deklaratës së Presidentit Ilir Meta i cili sot iu drejtua me një letër Asamb
Vijojnë replikat Rama-Meta: Thuaja pash Zotin çfarë borxhi të kanë shqiptarët Vijojnë replikat në distancë mes kreut të qeverisë Edi Rama dhe presidentit të vendit Ilir Meta, që duket se nuk janë më
Meta tha se vendi po zhytet në një juntë grusht shteti, Rama: Ti je borxhliu më i madh i shqiptarëve Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së presidentit Meta lidhur me demokracinë në vend, i cili tha se vendi p
Nuk mbarojnë telashet për Neymar, 34.6 milionë euro borxh shtetit spanjoll Futbollisti brazilian Neymar, me një borxh prej 34.6 milionë euro, ka hyrë në listën e mospaguesve të botuar sot nga Agj
"Bjeri bjeri se i bie bukur": Rama i përgjigjet komentuesit Kryeminsitri Edi Rama teksa në konferencën që po mban sot ka përmendur dhe procesin e rindërtimit. Ndërkohë që ai ish
Spiropali i kthehet ashpër Hajdarit: Mbaj gojën! Deputetja e PS-së, Elisa Spiropali i është përgjigjur ashpër Rudina Hajdarit duke i kërkuar që të bëjë kujdes me deklara
Drejtori sportiv akuzon ish-pronarët kinezë për borxhet: Ishim aq keq, sa pranuam përjashtimin nga Europa Pas largimit të Silvio Berlusconit, mendohej se kinezët do të ishin shpëtimi i Milanit. Megjithatë Yonghong Li e mba
Alarm në spitale, Shqipëria merr borxh 30 respiratorë nga Danimarka Rritja e numrit të të shtruarve në spitale për shkak të koronavirusit duket se kanë detyruar Ministrinë e Shëndetësisë q
Jetë luksoze dhe me miliona, 12 futbollistët që përfunduan të varfër Nga varfëria në pasuri dhe rikthim në origjinë – fatkeqësisht, ky është një trend që përsëritet në botën e futbollit.