999 rezultate për

borussia

Ja Scarlett Gartmann, e mrekullueshmja "Lady Reus" (FOTO LAJM) Scarlett Gartmann eshte bukuroshja qe i ka rrembyer zemren yllit te Gjermanise dhe Borussia Dortmund, Marco Reus. Mod
4 yjet që vëzhgoi Barça në sfidën Dortmund-Bayern (FOTO LAJM) Barca është një makineri e vërtet titujsh, por drejtuesit e kësaj skuadre nuk kërkojnë të humbasin asnjë lojtarë të madh
Hitzfeld: Borussia nuk mund të krahasohet me Bayernin Pak orë përpara klasikes gjermane që do të luhet kete te shtune mes Borussia Dortmund dhe Bayern Munchen, Ottmar Hitzfel
Granit Xhaka i sinqertë: Vështirë të refuzosh ... Mesfushori i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka me shumë mundësi do t'i thotë lamtumirë skuadrës gjermane në verë. M
Xhaka përsëri kapiten Super talenti kosovar Granit Xhaka, do të vazhdojë të jetë kapiteni i Borussia Monchengladbachut. Mesfushori Xhaka gj
Xhaka po përshëndetet me tifozët e Gladbachut? (FOTO) Pasi Borussia Monchengladbachu pësoi humbje nga Borussia Dortmundi, Granit Xhaka iu përkushtua një pune tjetër. Mesfu
M’gladbach gati të lërë të lirë Xhakën Borussia Munchengladbach është dorëzuar në përpjekjet për të mbajtur deri në fund të kontratës futbollistin e saj Granit
Pierre i Borussia Dortmund: Nuk do të shkoj tek Arsenal Pierre-Emerick Aubameyang ka hedhur dritë mbi spekulimet se ai do të largohej nga Borussia Dortmund, dhe se nuk ka plani
Zyrtare, Januzaj rikthehet te Manchester United Borussia Dortmund ka pranuar kërkesën e Manchester Unitedit për të redutuar huazimin Adnan Januzajt pas një gjysmë sezon
E bujshme, Gladbahu kërkon të bashkojë vëllezërit Xhaka Pas Fiorentinës në garë për të marrë shërbimet e mesfushorit të përfaqësues kuqezi Taulant Xhaka ka hyrë edhe Borussia M
Arsenali kërkon një nga vëllezërit Xhaka Arsenal kërkon yllin e Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka. Agjentët e ekipit e panë në Champions League në barazimin
Bayern Munchen rikthehet te fitorja (VIDEO) Bayern Munchen rikthehet te fitorja ne Bundeslige pas humbjes se rende nje jave me pare ne fushen e Borussia Munchengald
Bayern-Borussia M’Gladbach, duel edhe në Twitter Bundesliga por në kampin e kampionëve jo të gjithë e kanë përtypur këtë disfatë. Në rrjetet sociale mes dy klubeve është
Barcelona kërkon 5 lojtarë e Dortmundit Barcelona është e interesuar për 5 futbollistë të Borussia Dortmundit. Trajneri i blaugranëve, Luis Enrique është i inte
Statistikat e përballjeve Klopp-Mourinho Sytë e gjithë tifozëve këtë fundjavë do të jenë në Londër, teksa në Premier League do të përballen “The Special One” dhe
Guardiola: Dortmundi ekip i frikshëm, duhet kujdes Bayerni i Mynihut ka një tjetër test të dielën kur do të presë në “Allianz Arena” Borussian e Dortmundit. Edhe pse skuad
Statistikat e Januzajt në Borussia-Krasnodar (FOTO) Borussia Dortmund fitoi 2-1 përballë Krasnodar në ndeshjen e parë të Europa League, ndërsa Adnan Januzaj luajti 90 minut
Hamann: Guardiola duhet të largohet nga Bayerni Dietmar Hamann kritikon punën e bërë nga Pep Guardiola në stolin e Bayern Muenchen, duke theksuar se klubi duhet ta larg
E veçantë / Ja si festoi Borussia dhe tifozët e saj (VIDEO) Borussia Dortmund zhvilloi një ndeshje të çmendur dje në transfertën norvegjeze kundër Odd. Gjermanët ishin duke u mu
Borussia Dortmund kërkon Adnan Januzajn Borussia Dortmund është e interesuar të afrojë Adnan Januzaj në formë huazimi për një sezon nga Manchester United. Lajmi