999 rezultate për

borussia

Arsenal, Wenger nis sulmin për Reus Sipas asaj që raporton prestigjozja gjermane "Bild", tekniku i Arsenal Arsene Wenger nuk ka ndermend të heqë dorë nga dë
Bayerni refuzon Marco Reus, ja pse Bayern Munchen ka përjashtuar mundësinë e blerjes së sulmuesit Marco Reus nga Borussia Dortmund. Sipas gjermanes "Bild",
Vendoset e ardhmja e Granit Xhakës Granit Xhaka do të vazhdojë të jetë pjesë e Borussia Munchengladbach. Prishtinaliu ka edhe një vit e gjysmë kontratë me
Klopp: Nuk më intereson Champions-i, por qëndrimi në Bundesligë Situata katastrofike në kampionat e detyron Jurgen Klopp të deklarojë se nuk është i interesuar për Champions League-n,
Trapattoni paralajmëron Juven: Kujdes Borussian e Immoobilen Champions League po afron, me raundin e 1/8 të finaleve që pritet të startojë pas rreth një muaji. Përballjet e shumëpri
Borussia Dortmund kërkon licencën për Bundesliga 2 Borussia Dortmund i ka kërkuar Federatës Gjermane të Futbollit licencën për të luajtur në Bundesliga 2 sezonin e ardhshë
Arsenal, 70 milionë për dy yje të Borussia Dortmund (FOTO LAJM) Arsenali ka gati 70 milionë euro për të sjellë në "Emirates Stadium" dy yjet e Borussia Dortmund, Mats Hummels dhe Ilkay
Dy yje i bashkohen Chelsea-t gjatë janarit (FOTO LAJM) Chelsea i Jose Mourinhos po punon për afrimin e dy yjeve gjatë merkatos së janarit. Sipas asaj që shkruajnë mediat në An
Futbollisti i Borussias "shet" gruan për deve (FOTO) Futbollisti i Borussia Dortmund, Jannik Bandowski, ka postuar një fotografi shumë qesharake ku protagoniste është e das
Bundesliga, Top 11 ideal i sezonit (FOTO LAJM) Bundesliga e mbylli sezonin e saj për vitin 2014 dhe tashmë pritet të rikthehet në fushat e lojës në muajin janar. Në kë
Borussia në krizë, e mbyll me humbje 2014-ën (VIDEO) Borussia Dortmund e mbyll në mënyrën më të keqe të mundur vitin 2014. Skuadra e Jurgen Klopp është mundur në javën e 17
Tifozët: Ja cilin ekip duhet të zgjedhë Shaqiri (FOTO) Xherdan Shaqiri do të largohet nga Bayern Munchen gjatë merkatos së janarit, por ende nuk dihet se cili do të jetë ekipi
Borussia në sulm për El Shaarawy-n, gati oferta Situata e Stephan El Shaarawy-t te Milani duket e komplikuar. "Faraoni" qëndroi në stol në ndeshjen kundër Napolit dhe k
Kur do fitojë Borussia Dortmund? (VIDEO) Borussia Dortmund nuk arrin të dalë dot nga zona e ftohtë e renditjes. Verdhezinjtë e Jurgen Klopp barazuan 2-2 me Wolfs
Borussia Dortmund kërkon 3 sulmues (FOTO LAJM) Borussia Dortmund ka bërë gati planin për merkato. Sipas mediave gjermane, verdhezinjtë interesohen për dy sulmues në Se
Derbi City-United për Mats Hummels E ardhmja e Mats Hummels mund të jetë në Angli, ose më saktë në Manchester, por jo me fanellën e United. Sipas asaj që s
Jurgen Klopp te Liverpool? Trajneri i Borussia Dotmund Jurgen Klopp shihet si alternativa më e mundshme për të zëvendësuar Brendan Rodgers në krye
Bayern "poker" në 13 minuta, Borussia zhgënjen sërish (VIDEO) Nëse ndokush pret që Bayern Munchen të ndalet e ka të kotë. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola vazhdon me fitore edhe në
Një tjetër kampion bote te Real Madrid (VIDEO) Një "galaktik" në mbërritje. Në Spanjë janë të sigurtë: Christoph Kramer do të jetë futbollist i Real Madrid duke fillua
Kontakte El Shaarawy-Borussia Dortmund Milani mund ti japë shpejt lamtumirën yllit të sa, Stephan El Shaarawy. Lajmi i bujshëm jepet nga numri i sotëm i "Corri