E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

borusias

Dortmundit i mbushet kupa, Bosz afër shkarkimit Peter Boshz duket se nuk do të jetë më trajneri i Borusias së Dortmundit. Siç raporton gazeta gjermane Bild, klubi g
Dortmund vendos çmimin e duhur për sulmuesin Aubameyang 60 milionë euro, është çmimi sipas “Bild” që kërkon Borussia Dortmundi për shërbimet e Aubameyang. E ardhmja e Pierre
Sulmi ndaj Borusias ishte terrorist, gjendet letra e atentatorëve Sulmi me eksploziv ndaj autobusit të Borusias së Dortmundit gjithmonë e më shumë po dyshohet se është shkaktuar nga terr
Xhamat antiplumb shpëtuan paq Dortmundin, ushtria mbrojti lojtarët Tre shpërthimet që tronditën autobusin e Borusias së Dortmundit rrugës për në stadium para ndeshjes me Monakon fatmirësi
Superkupa e Gjermanisë, Shvajni është gati Trajneri i Bajernit të Mynihut, Jup Heinkes ka marë lajme të mira nga infermieria, në vigjilje të superkupës së Gjermani
Dortmund-Bajern, 450 mijë kërkesa për bileta Në vigjilje të ndeshjes mes Borusias së Dortmundit dhe Bajernit të Mynihut e cila pritet të jetë vendimtare në luftën pë