999 rezultate për

borsh

E rëndë në Borsh, një person vdes sapo prek ujin Një person ka pësuar infarkt, sapo ka rënë në kontakt me ujin e detit në plazhin e Borshit. Sipas të dhënave paraprak
41 vjeçari humb jetën në det, mbetet akoma mister arsyeja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të shtunë në një zonë plazhi. Mësohet se një 41 vjecar ka humbur jetën në det në
Pronarët e lokalit në Borsh rrahin turistët nga Spanja Një ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë në plazhin e Borshit ku pronarët e një lokali kanë rrahur një grup turistësh
Flakët pushtojnë malin e Borshit, zjarrfikësja e ka të pamundur të ndërhyjë Një zjarr masiv ka përfshirë sipërfaqe të mëdha pyjore në malin e Borshit mbrëmjen e sotme, ndërsa nuk dihen arsyet e kë
Panik në Borsh, skafi merr flakë pak metra larg bregut (VIDEO) Një skaf është përfshirë nga flakët gjatë mesditës së sotme në plazhin e Borshit duke shkaktuar kuriozitetin e pushuesve
Panik në Borsh, skafi merr flakë pak metra larg bregut (VIDEO) Një skaf është përfshirë nga flakët gjatë mesditës së sotme në plazhin e Borshit duke shkaktuar kuriozitetin e pushuesve
Turistët gjerman humbin në pyjet e Borshit, gjenden nga policia pas 6 orësh Policia Kufitare e Sarandës iu vjen në ndihmë 6 turistëve gjermanë, të cilët për afro 6 orë kishin humbur rrugën në zonë
Plazhi i Borshit neverit pushuesit, kthehet në "tualet" për kroçerat Plazhet e Borshit vijojnë të ndoten nga ujërat e zeza që dërdhen në det nga krocerat dhe anijet turistike. Pushuesit de
I fejuari po i mësonte makinën, si humbi jetën maturantja në Borsh Ngjarja e rëndë që ndodhi në Borsh akoma nuk është kapërcyer nga banorët. Një vajzë vetëm 18 vjec, maturante ka humbu
Tërmeti i fortë në Jug tmerroi njerëzit, dëmtohen 5 shtëpi Tërmeti i fuqishëm me magnitudë 4.7 ballë tronditi mbrëmjen e sotme Jugun e Shqipërisë. Ai ishte aq i forta, sa banor
I dënuar me dhjetë vjet burg, në pranga himarioti mashtrues Policia ka vënë në pranga një 51-vjeçar në Borsh, i cili rezulton i dënuar me 10 vite burg, për veprën penale ”Mashtrim”
Dy mirditorët gjakosen për prona në Borsh, çfarë ndodhi dje mes dy familjeve (VIDEO) Dy familje me origjinë nga Mirdita janë rrahur me njeri-tjetrin gjatë ditës së djeshme në Borsh të Sarandës për çështje
Përleshen me thika adoleshentët në Himarë Njw sherr me thika ka ndodhur sot nw Himarw ku ka mbetur i plagosur njw i ri. Burime nga policia thanë se është marr
Berisha: E vërteta e lidhjes së Tahirit me Habilajt dhe Kelment Balilin Pas publikimit të dosjes së përgjimit të vëllezërve Habilaj dhe dy shqiptarëve të tjerë të cilët përmendnin shpesh ish-m
Mediat greke konfirmojnë vdekjen e turistes zvicerane që u mbyt në Borsh Mediat greke kanë shkruan për vdekjen e turistes zviceriane,, trup i së cilës u gjet sot në brigjet veriore të Korfuzit.
Pushuesit në Borsh i zë paniku, 3 orë pa ujë Lagjia në zonën e plazhit në Borsh ka thuajse tre orë që nuk ka fare ujë. Sipas pronarëve të hoteleve dhe banesave në
Horror në Borsh, peshkatari skuq detin me gjak... (FOTO LAJM) Një peshkatar në Borsh ka tmerruar plazhistët pasi ka therur një peshk buzë detit duke gjakosur ujin. Bëhet fjalë p
Vrasja në Borsh, miku i viktimës në polici: Do na vrasin. Policia: Ejani nesër bëni denoncim Ngjarja e rëndë në Borsh ku mbeti i vrarë Premtim Bega dhe mbeti i plagosur shoku i tij Enea Myftari ka nxjerrë në pah d
U theren me thika, zbardhet shkaku i sherrit në Borsh Një konflikt pronësie dyshohet se është motivi i vrasjes së kuzhinierit 31 vjeçar Premtim Bega në Borsh. Msohet se nj
Arsyet pse nisi sherri që i mori jetën të riut në Borsh Një 31 vjeçar ka përfunduar i vdekur dhe tre të tjerë të plagosur pas sherrit mes dy grupeve të rinjsh në Borsh të Saran