999 rezultate për

borizane

Përplasi "Fordin" dhe bëri shoferin për spital, arrestohet 43 vjeçari Ditën e sotme, dy shoferë kanë rënë në pranga në Durrës. Bëhet fjalë për N. R., 43 vjeç, banues në Borizanë, Fushë Kr
Shkolla e Borizanës do shembet, nxënësit kanë frikë të transferohen në Thumanë Pasi shkollës së tyre iu vu shiriti, nxënësit e Borizanës u mor vendimi të transferohen në shkollën e Thumanës. Ndër
‘I çmendur pas motorëve’, kush është 22-vjeçari që vdiq në aksident Një 22-vjeçar ka humbur jëtën në aksin Fushë Krujë-Tiranë pranë Nikelit. 22-vjeçari Leonard Bami, banues në Borizanë
Adoleshentja në Fushë Krujë tenton t’i japë fund jetës me fostoksinë Një adoleshente në Borizanë të Fushë Krujës ka tentuar t’i japë fund jetës duke konsumuar fostoksinë. Mësohet se në f
Shpërthim eksplozivi në një makinë në Krujë Një sasi tritoli ka shpërthyer mëngjesin e sotëm ne Krujë. Burime zyrtare nga policia bën me dije se rreth orës 03:15 të
Futet ushtria në Lezhë (FOTO LAJM) Edhe në qytetin e Lezhës situata paraqitet tejet problematike. Emergjencat Civile kanë kërkuar ndihmën e ushtrisë për t’
Kapen me 10 kg kanabis në makinë, arrestohen 5 trafikantë Policia e Tiranës ka sekuestruar 10 kg kanabis në një automjet në afërsi të Rinasit, ndërsa janë arrestuar 5 shtetas si
Borizanë, hidhet në erë shtylla e tensionit të lartë Gjatë orëve të vona të natës është hedhur në erë shtylla e tensionit të lartë në Borizanë të Fushë Krujës. Sipas dëshmit