Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
999 rezultate për

borisov

Kisha ortodokse bojkoton Papën Papa Françesku mbërriti në Bullgari për tu takuar me komunitetin e vogël katolik të vendit. Kryeministri bullgar Bojko B
Arsenal shënon edhe golin e tretë ndaj BATE Borisov (VIDEO) Arsenal ka shënuar edhe golin e tretë ndaj BATE Borisov në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është mbrojtësi grek
Arsenal dyfishon rezultatin ndaj BATE Borisov (VIDEO) Arsenal ka dyfishuar rezultatin ndaj BATE Borisov në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është mbrojtës, Shkodran M
Arsenal kalon në avantazh ndaj BATE Borisov (VIDEO) Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj BATE Borisov në "Emirates Stadium". Është shënuar një autogl nga mbrojtësi Zakha
U turpërua nga Bate Borisov, Arsenali kërkon përmbysjen Arsenali u befasua para një javë në Bjellourusi teksa u mposht 1-0 nga Bate Borisov në aktin e parë të Europa League, sh
Shokohet Arsenali, mposhtet nga skuadra e BATE Borisov (VIDEO) Arsenali është mposhtur sonte nga skuadra e BATE Borisov me rezultatin 1-0 në "Borisov Arena". Golin e vetëm të ndesh
BATE Borisov befason Arsenalin (VIDEO) BATE Borisov ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit në "Borisov Arena". Ai që ka shënuar është mesfushori hungarez, St
Chelsea fiton minimalisht ndaj BATE Borisov (VIDEO) Chelsea ka mposhtur në shtëpi BATE Borisovin duke bërë kështu një hap të madh për t’u kualifikuar për në fazën tjetër të
Chelsea kalon në epërsi ndaj BATE Borisov (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj BATE Borisov në "Borisov Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Olivier
Formacionet zyrtare: BATE Borisov - Chelsea Chelsea do të luaj sonte në një transfertë të lehtë si ajo e BATE Borisov, e vlefshme për UEFA Europa League. Blutë
Super Loftus-Cheek, Chelsea fiton lehtësisht ndaj BATE Borisov (VIDEO) Chelsea ka mposhtur me rezultatin e përgjithshëm 3-1 skuadrën e BATE Borisov, ndeshje e vlefshme për UEFA Europa League.
Chelsea nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë ndaj BATE Borisov (VIDEO) Chelsea ka shënar edhe golin e tretë ndaj BATE Boriso në "Stamford Bridge". Është përsëri ai, Loftus-Cheek që shënon
Chelsea shënon dy gola të shpejtë ndaj BATE Borisov (VIDEO) Chelsea ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj BATE Borisov në "Stamford Bridge". Ai që i ka shënuar të dy gola është me
Formacionet zyrtare: Chelsea - BATE Borisov Chelsea pret sonte në "Stamford Bridge" skuadrën bjelloruse, BATE Borisov, e vlefshme për UEFA Europa League. Blutë
Ylli i Chelseat lihet jashtë për ndeshjen ndaj BATE Borisov Chelsea do të luaj nesër në UEFA Europa League ndaj skuadrës së BATE Borisov. Por Blutë e Londrës do të kenë një mun
Zaev dhe Borisov nesër përkujtojnë Kryengritjen e Ilindenit Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev dhe kryeministri bullgar Bojko Borisov nesër në Bllagoevgrad së bashku do ta shëno
Bullgaria reagon pas marrëveshjes për emrin Kryeministri bullgar Bojko Borisov përshëndeti kryeministrin Aleksis Cipras dhe Zoran Zaev, si dhe ministrat e Punëve të
Bllokuesi i Maqedonisë reagon pasi ia treguan vendin në Bullgari Kryeministri Bojko Borisov ka marrë përgjegjësinë për refuzimin të takohet me mua, por ai nuk e kupton qëllimin kryesor
Borisov: Greqia dhe Maqedonia të gjejnë zgjidhje, siç e bënë atë Sofja dhe Shkupi Kryeministri i Bullagrisë, Bojko Borisov në një intervistë për “Trud”, pyetjes se përse kryeministri i Maqedonisë, Zoran
Skëndërbeu i qetë, shmang Milanin e ri në Ply Off-in final UEFA ditn e sotme ka ndarë grupet me skuadrat të cilat do të përballen për fazën e Play Off-it. Skëndërbeu ka shmang