999 rezultate për

borici

Njihej me tre mbiemra, detaje nga ekzekutimi i 27 vjeçarit në Shkodër Detaje të reja zbardhen nga krimi në Vaun e Dejës, ku u gjet i pajetë 27 vjeçari Gjin Borici Ndoj. Gjin Boriçi, i njo
U gjet në mes të rrugës, ky është Gjin Boriçi i vrarë për gjakmarrje? (FOTO LAJM) Gjin Ndoji, 27 vjeç është gjetur i vrarë mëngjesin e sotëm me plumb në kokë në fshatin Shkjezë të Bashkisë Vau i Dejës.
DETAJET/ Ish-anëtari i bandës së Lushnjës u qëllua 7 herë me silenciator Detaje të reja dalin në dritë lidhur me vrasjen e Enver Boriçit në Lushnjë. Burime zyrtare pranë grupit hetimor konfi
Vllaznia shlyen dënimin, hape dyert e "Loro Boriçit" Vllaznia i bën thirrje tifozëve të mbushin shkallët e stadiumit për sfidën e rëndësishme kundër Kukësit e cila zhvillohe
U ekzekutua sot, kush ishte e shkuara e errët e Enver Boriçit Një atentat i ka marrë jetën Enver Boriçit, anëtar i bandës së tmerrshme të Lushnjës. Ai është qëlluar me armë teksa
Atentat në Lushnje, ekzekutohet Enver Borici Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje. Një 42-vjeçar është qëlluar për vdekje. Mësohet se vikitma është Enver Bo
Ikin dritat në "Loro Boriçi", tifozët thirrje "Rama ik" (VIDEO) Ka nisur me incidente dueli i "Loro Boriçit" mes Vllaznisë dhe Teutës. Vetëm pak minuta pasi ka nisur sfida, në impiant
Datë e re për Vllaznia-Bylis, java e 11 shtrihet në 4 ditë të ndryshme Kalendari për javën e 11 të Kategorisë Superiore ka ndryshuar duke u shtrirë në 4 ditë, pasi ndeshja mes Vllaznisë dhe B
Dy gola në minutat e fundit i japin fitoren Partizanit në 'Loro Boriçi' (VIDEO) Partizani ka fituar një ndeshje dramatike në Shkodër,pasi ka mundur në kohën shtesë Vllazninë vendase me dy gola të Çina
Supersfida Vllaznia-Parizani, rekord tifozësh në "Loro Boriçi" Vllaznia ka mbyllur dje përgatitjet për Partizanin dhe trajneri Jonuz i ka të gatshëm që të gjithë lojtarët për këtë sfi
Kukësi dhe Laçi ndajnë pikët në Loro Boriçi (VIDEO) Në takimin e zhvilluar në “Loro Boriçi” të Shkodrës, pjesa e parë ishte totalisht e vakët, teksa një vapë e madhe kushtë
FSHF i dorëzon "Loro Boriçin" Bashkisë Shkodër Stadiumi "Loro Boriçi' nuk do të administrohet më nga FSHF, por nga bashkia e Shkodrës. Lajmi është konfirmuar nga pr
Shqipëri-Turqi: "Blindohet" Loro Boriçi, policia publikon masat Policia e Shtetit ka shpallur këtë të enjte masat teknike dhe organizative, në bashkëpunim të ngushtë me Drejtorinë Vend
"Plisat" dedikim rrëqethës për Kosovën dhe Shqipërinë në mes të "Loro Boriçit" (FOTO LAJM) Shqipëria mbrëmjen e djeshme luajti një ndeshje për tu harruar, pasi u mund nga Skocia me rezultat 0-4 në stadiumin "Lor
Shpërfytyrohet Shqipëria, Skocia shënon edhe golin e katërt Skocia ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi". Ai që ka shënuar është Forrest në
“Loro Boriçi” në gjendje perfekte, një kompani austriake vijëzon fushën “Loro Boriçi” në gjendje perfekte, një kompani austriake vijëzon fushën Në prag të përballjes Shqipëri të shtunën në
Shqiptarët braktisin kombëtaren, "Loro Boriçi" mbetet thatë Kombëtarja shqiptare do të luajë këtë të shtunë ndaj Skocisë në “Loro Boriçi” duke nisur nga ora 20:45. Ashtu sikurse ka
Shqipëria dhe Kosova ndahen në "paqe" në Loro Boriçi Kombëtarja U-17 e futbollit, zhvilloi ditën e sotme ndeshjen e dytë miqësore ndaj Kosovës, në stadiumin “Loro Boriçi” të
Shqipëria mposhtet nga Kosova në "Loro Boriçi" Kombëtarja e Shqipërisë U-17, e drejtuar nga trajneri Xhemal Mustedanagiç është mposhtur nga Kosova U-17 me rezultatin 1
Ansi Agolli udhëheq Qarabagun drejt Shqipërisë Skuadra azerbajxhanase e Qarabagut është nisur drejtë Shqipërisë, ku ditën e mërkurë do të përballet me Kukësit në “Loro