999 rezultate për

borell

Lajm i mirë! Borell zhvillon videokonferencë me Ramën dhe jep mesazhin plot shpresë për Shqipërinë Ministri i BE për punët e jashtme, Josef Borell zhvilloi një videokonferencë me kryeministrin Edi Rama ditën e sotme.
Raportuesja për Kosovën: Pozicioni i Borell për kufijtë, i rrezikshëm Raportuesja për Kosovën: Pozicioni i Borell për kufijtë i dëmshëm dhe i rrezikshëm Raportuesja për Kosovën në Parlame
Takimi me Grenell, çfarë i kërkoi Thaçi të deleguarit të Trump Ka përfunduar takimi në mes të përfaqësuesit të lartë të BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep Borrell dhe pre
Borell kërkon heqjen e taksës Josep Borell do të pasojë Federica Mogherinin në pozitën e Përfaqësuesit të Lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të
Shkatërrohet banda e rrezikshme në Itali, kush është shqiptari që ra në pranga Një grup kriminal është shkatërruar në Itali nga autoritetet. Sipas mediave vendase, në pranga janë vënë dy italianë,
Itali, shkatërrohet banda shqiptare që mbante me kokainë sportistët Një bandë shqiptarësh që i shpërndante drogë eksponentëve të njohur të botës së sportit në qytetin e Piacencës është shk