999 rezultate për

bore

Biologia tregon tmerrin: 17 orë në autobuz, borëpastruesja erdhi në mëngjes Në një lidhje me Skype për PolitikOn nga Alfred Lela, biologia Aurora Piovri tregoi kalvarin e saj me bllokimin për 17 o
Morena Taraku thyen çdo pritshmëri! Videoja e saj në dëborë do shkrinte dhe akullnajat (VIDEO) Këngëtarja Morena Taraku ka goditur sërish, dhe sërish jo me një hit por me trupin e saj bombastik. Duke shfrytëzuar
Dëborë e përmbytje, kjo është situata e fundit në zonat e bllokuara Mëngjesin e kësaj të hënë reshjet e dëborës u ndërprenë, por fshatra të tërë në zona të thella të juglindjes dhe veriut
Shqipëria nën akull, Meta thumbon Ramën: Nuk kishit as kripë! Pavarësisht se reshjet e dëborës ia kanë lënë vendin diellit dhe temperaturave nën zero, situata në shumë qarqe të vendi
Lumturia ndaj dëborës nuk njeh moshë, kush është deputeti që gëzon si "fëmijë" (FOTO LAJM) Dëbora në Tiranë është një dukuri natyrore e cila ndodh shumë rrallë ndaj dhe qytetarët u munduan t'a shijojnë sa më shu
U bë virale pasi hipi në borëpastruese, Balluku: Juve që ju ngeli, mund t'u bëj një xhiro Në fjalën e saj në Kuvend, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku i është i përgjigjur kritikave për
E trishtë: Të rinjtë shtyjnë makinën mes borës, por e moshuara ndërron jetë rrugës (VIDEO) Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në fshatin Limaj në Dibër, ku një e moshuar ka ndërruar jetë ndërsa ishte i pamundur dë
"S'dua që futbollistët të dëmtohen", trajneri legjendar pastron borën në fushë (VIDEO) Trajneri i famshëm Mirçea Luçesku nuk ka përtuar të pastrojë dëborën në fushën e stadiumit të Dinamos së Kievit përpara
Më shumë se 8 orë të bllokuar, në Qafë Thanë situata e rëndë (VIDEO) Aksi Qafë Thanë drejt doganës së Maqedonisë i bllokuar prej gati 8 orësh. Dhjetëra automjete që presin të kalojnë në
Princesha Geraldinë takon dëborën e parë, publikohet fotoja e ëmbël (FOTO LAJM) Dëborës së Tiranës, i janë gëzuar të gjithë banorët. Petku i bardhë rrëmbeu shumë shpejt gjithë hapësirën në rrjete soci
Pa zinxhirë në akse me dëborë, policia rëndon dorën në ditë feste Dëbora dhe moti i keq kanë nxjerrë edje njëherë në pah problematiikat serioze përsa i përket respektimit të qarkullimit
Reshjet e dëborës, dogana e Qafë-Thanës e pakalueshme Dogana e Qafë-Thanës është bllokuar nga reshjet e dendura të dëborës dhe moti i keq. Shkak është bërë trashësia e mad
Dëborë dhe acar në të gjithë vendin, cilat janë akset më problematike Temperaturat e ulëta dhe reshjet e dëborës gjatë natës së kaluar kanë favorizuar krijimin e akullit në rrugë. Autorit
Ç'duhet të keni parasysh para se të dilni për të shijuar dëborën Kjo fundjavë e gjeti thuajse gjithë vendin të mbuluar nga dëbora. Në Tiranë gjithashtu kanë nisur flokët e parë të borës
Dëbora mbuloi vendin: 6 persona përfundojnë në spital pasi rrëshqitën në akull Reshjet e dendura të dëborës që përfshinë vendin kanë shkaktuar bllokime dhe vështirësi në lëvizje mjetesh dhe njerëzit
Kukësi i izoluar ngë dëbora, habit Gjici: Dëborë e tillë nuk ka rënë prej vitesh (VIDEO) Kukësi është një ndër qarqet më të bllokuara nga reshjet e dendura të dëborës. Kryebashkiaku i Bashkisë Kukës, Safet
Vendi i izoluar nga bora dhe ngricat, ushtria del në terren Gjatë orëve të fundit vendi ynë është mbërthyer nga i ftohti dhe reshjet e borës. Si pasojë, në akset kryesore ka proble
Habit këshilltari i Metës: Zhvishet dhe lan trupin me dëborë (VIDEO) Kryeqyteti zbardhet rrallë herë nga dëbora, ndaj qytetarët po e shfrytëzojnë më së miri këtë ditë ku Tirana është më "e
Situata alarmante në Korçë, dëbora arrin trashësinë 2 metra Ka arritur në dy metra dëborë në një ndër fshatrat e Korcës. Moti i keq që ka përfshirë vendin ka zbardhur pjesën më
I ftohti artik pushton Shqipërinë: -15 gradë, çfarë pritet në ditët e ardhshme Dimri i vërtetë ka pushtuar Shqipërinë. Reshjet e shiut, dëborës dhe temperaturat nën zero kanë përfshirë pjesën më të m