999 rezultate për

bordi

Përfundon mbledhja mes bordit të Barcelonës dhe trajnerit Setien, ja çfarë ndodhi Ka përfunduar takimi mes bordit të Barcelonës dhe trajnerit Quique Setien, në rezidencën e këtij të fundit. Skuadra k
Kurti në minutat e fundit të qeverisjes, shkarkon Bordin e rëndësishëm Qeveria në detyrë ka shkarkuar Bordin e Drejtorëve të Ndërmarrjes Publike “KRU Mitrovica” dhe ka emëruar Bordin e ri por
Mourinho rrit tensionin ndaj bordit të "spurs" për Muriqin Mediumi turk ‘Takvim’ dhe disa mediume angleze kanë shkruar që trajneri i Tottenham, Jose Mourinho është duke bërë presi
Kandidati për president i Barcelonës: Klubi po rrezikon të falimentoj Barcelona është në rrezik të falimentimit ekonomik dhe shkatërrimit moral, sipas kandidatit për president të klubit kata
Dorëheqja e 6 anëtarëve të bordit, Bartomeu fton mbledhje Kriza në kampin katalanas nuk ka kaluar ende, përkundër është përkeqësuar. ‘Camp Nou’ po afrohet me krizën më të thel
Tronditet Barcelona, japin dorëheqjen 6 anëtarë të bordit drejtues Gjashtë anëtarë të bordit drejtues të të Barcelonës kanë paraqitur në bllok dorëheqjen këtë të enjte. Sikurse njofto
Spanja dhe bota po "lufton" ndaj koronavirusit, Barcelona fillon shkarkimet dhe thellon krizën Barcelona ka nisur me shkarkime, në një kohë shumë të rrezikshme për ndryshime drastike. Skuadra e madhe spanjolle ka
''Ne jemi supershpërndarësit'', mjekja e bordit fluturues tregon si e transmetoi COVID 19 te familja Gabrielle Wilson po shijonte një shëtitje me fëmijët e saj një pasdite teksa e pushtoi një ndjenjë dobësisie. “Më god
Lejoi mbajtjen e seancës për rrëzimin e Qeverisë, Kurti e shkarkon (FOTO LAJM) Qeveria në dorëheqje e ka shkarkuar nga pozita e anëtarit dhe Kryetarit të Bordit të Shërbimit Klinik Spitalor të Kosovë
Haradinaj lëshon akuza të forta ndaj Kurtit Kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për shkarkimin e Bordit të Shërbimit Spit
Qeveria emëron në Bordin e QKUK-së kandidatin e VV Mirsad Shkreta, dikur kandidat për deputet, tani këshilltar i Ministrit të Shëndetësisë, anëtar dhe përkrahës i Albin Ku
Plas te Barcelona, kërkohet shkarkimi i Bortameut Sipas Mundo Deportivo sot është zhvilluar një takim joformal i bordit të Barcelonës ku edhe ka pasur situatë mjaftë të t
Pamje 3D të aksidentit të Kobe Bryant (VIDEO) TheFlightChannel në YouTube ka publikuar pamje 3D të fluturimit të helikopterit ku mbeti i vrarë legjenda e basketubolli
Bordi i Manchester United ka marrë vendimin për të ardhmen e Solskjaer Manchester United nuk po arrin të gjejë vazhdimësinë me Solskjaer në krye. Prej kohësh është përfolur se norvegjezi ë
Agron Tufa kërkoi azil, emri i ri në krye të ISKK-së Pas largimit të Agron Tufës, bordi i Institutit për Studimin e Krimeve të Komunizmit ka votuar kryetarin e ri. Sipas
Nuk la gjë pa thënë për emigrantët shqiptarë, Salvini rrezikon 15 vjet burg Matteo Salvini rrezikon deri në 15 vjet burg me akuzën e re të gjykatës së Katanias sipas të cilës, ish-ministri I brend
Qeqa: Nuk rri për të mbushur numrin dhe as për të zbukuruar Bordin Gazetarja dhe komentatorja e sportit, Qëndresa Krelani – Qeqa, ka dhënë dorëheqje nga detyra e anëtares së Bordit të Sho
Albin Kurti takohet me anëtarin e Bordit Këshillimor të Nivelit të Lartë të OKB-së Kryetari i VV-së, Albin Kurti, së bashku me anëtaren e kryesisë, Fitore Pacolli, priti sot në takim bashkëpunëtorin e pr
Vetëvendosje reagon sërish kundër Bashkisë Tiranë: Mos t'i marrë kritikat si personale Kryetari i bordit të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, Enis Sulstarova, ra reaguar kundër qëndrimit të Bashkisë së Tira
Anija me turistë pëson defekt, bllokohet në gadishullin e Karaburunit Një anije me turistë ka pësuar defekt në Gadishullin e Karaburunit në Vlorë.Në bordin e anijes gjendeshin turistë shqipt