999 rezultate për

bord

Super modelja tregon se CR7 kërkoi ti prek të pasmet (FOTO LAJM) Modelja nga Venezuela e ftuar në një televizion spanjoll ka treguar lidhjen që ajo ka pasur me yllin e tanishëm të Juv
Trump merr vendimin e ri, pezullohen avionët Boeing 737 Max 8 Presidenti Donald Trump urdhëroi linjat ajrore në Shtetet e Bashkuara të pezullojnë avionët 737 Max 8 të Boeingut, duke
Bie avioni, vdesin të gjithë në bord (VIDEO) Një avion Boeing 767 i kompanisë "Atlas Air" u rrëzua dy ditë më parë në aeroportin Huston George Bush të Texas-it në SH
Ejupi jep dorëheqje nga Telekomi por a do të rivlerësohen fëmijët e tij? Qershori i vitit të kaluar ka rezultuar të jetë muaji fatlum për familjen e Osman Ejupit. Brenda pak ditësh, të gjithë f
Ka përfunduar seanca në Kuvendin e Kosovës Seanca e cila filloi në orën 11:00 ka përfunduar tashmë, shkruan Albeu.com Seanca ka përfunduar pasi disa prej projek
Era e fortë bën "kërdinë", përmbysen tre kamionë (FOTO & VIDEO) Moti i ftohtë dhe erërat e fuqishme në disa zona në veri të vendit kanë shkaktuar rrëzimin e tre kamionëve. Rasi i pa
Cavani i jep fitoren PSG ndaj Bordeaux (VIDEO) PSG ka mposhtur me rezultatin minimal skuadrën e Bordeaux në "Parc des Princes". Golin e fitores për parizienët e sh
Kërkuan nga Cardiff-i parat për Salan, klubi i Bordeaux tregon të vërtetën Përveç dhimbjes dhe ankthit për fatin e futbollistit Emiliano Sala i cili rezulton i zhdukur prej 7 ditësh, ditën e djes
"Hakmarrja është detyrim i jetës", publikohet dokumentari për mafian shqiptare (VIDEO) Mbrëmjen e së martës në televizonet italine është publikuar dokomentari i shumëpërfolur i gazetarit investigativ, David
I zhdukur në det, kjo është karriera e Emiliano Sala I nisur nga Argjentina, vetëm 20 vjeç, mbërrin në Francë te Bordo. Agjenti i tij është vëllai i Gonzalo Higuain. Bëhet f
Interi nuk pati besim te ky talent, ai shënon supergol me Bordeaux (VIDEO) Interi e huazoi Yann Karamoh tek skuadra e Bordeaux pasi nuk pati besim tek djaloshi 20 vjecar. Megjithatë ai është bërë
Man. United tregohen të pamëshirshëm me Mourinhon, çfarë ndodhi 5 minuta pas shkarkimit Manchester United u treguan mjaft të prerë në largimin e Jose Mourinhos nga drejtimi i skuadrës. Kjo vendosmëri e tyre u
Bordet e Administrimit për financat e Universiteteve kontrollohen nga qeveria Bordet e Administrimit janë instanca që kontrollojnë anën financiare të Universiteteve. Senati rregullon anën akademike,
Uli Honnes do qëndrojë edhe 4 vjet te Bayern Munich Presidenti Uli Hoeness do të mbetet kryetari i Bayern Munich për katër vitet e ardhshme. 66-vjeçari është zgjedhur pë
Akademik Artan Fuga: Rama të shkarkojë bordet dhe drejtorët e agjencive, aty fillon dialogu Studentët ndodhën në ditën e dhjetë të protestës së tyre duke kërkuar plotësimin e tetë pikave, ndërsa kryeministri Rama
Artan Fuga: Bordet e administrimit të universiteteve duhen shkarkuar brenda ditës Nga Artan Fuga Pse e argumentoj njerën nga 11 propozimet që kam bërë për zgjidhjen e krizës të rëndë të univer
Ahmeti heq taksën në Stacionin e Autobusave Kryetari i komuës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se pas marrjes në administrim të plotë të Stacionit të Autobusëv
Rabiot bën gati valixhet, u la jashtë në ndeshjen ndaj Bordeaux Adrien Rabiot është pranë largimit nga skuadra e Paris saint Germain, shkruan Albeu.com. 23 vjecari me sa duket nuk
Makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën, dy të plagosur Dy persona janë plagosur ditën e sotme për shkak të një aksidenti në rrugën Vlorë-Orikum. Sipas informacioneve parapr
PSG ndalet në kampionat, barazon në transfertë ndaj Bordeaux (VIDEO) Bordeaux dhe Paris Saint-Germain kanë barazuar 2-2 në kuadër të javës së 15 në Ligën 1. Pas 14 ndeshjeve me fitore ra